Ana sayfa » Strike of Kings Çin Sunucusuna Nasıl Girerim

Strike of Kings Çin Sunucusuna Nasıl Girerim

Strike of Kings Çin sunucusuna girerek; global sunuculara gelecek olan yeni güncellemeleri, yeni şampiyonları, yeni şampiyon kostümlerini ve daha fazlasını deneyimleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu haberimizde Strike of Kings’in Çin sunucusuna nasıl girmeniz gerektiğini anlatacağız. Önceden belirtmekte fayda var; Çin ve Türkiye ağ alt yapıları birbirinden tamamen farklı olduğu için Strike of Kings Çin sunucusunda ping sorunu yaşabilirsiniz ve de karakter için yine para kasmanız gerekiyor. İşte Strike of Kings Çin sunucusunu, diğer sunuculardan ayıran özellikleri:

-Daha fazla kostüm!
-Daha fazla karakter!
-Daha fazla etkinlik!
-Bu sunucuya karakterler Türkiye sunucusuna göre daha önceden geliyor.
-Yeni modlar bu sunucuya daha erken ekleniyor.
-Bazı karakterleri daha ucuza satın alabiliyorsunuz.
-Mücevherler Çin sunucusunda daha çok değerli!

http://moba.garena.tw sitesine giriş yapıyoruz ve Download APK butonuna tıklayarak dosyayı telefonumuza indiriyoruz. Daha sonra indirdiğimiz apkyi telefona yükleyip oyuna giriş yapabiliriz.

Eğer Çin sunucusunu bilgisayardan denemek isterseniz, android alt yapısına sahip bir yazılım programı kullanmanız gerekiyor. Aynı şekilde linkteki apkyi o programa kurup oyuna giriş yapabilirsiniz.

Son olarak; bu sunucu için farklı bir hesap almanız gerekecek. Oyuna girdikten sonra yeni hesabınızı oluşturup, oynayabileceksiniz.

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

3 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.