Ana sayfa » Strike of Kings Batman Saldırısı Altında!

Strike of Kings Batman Saldırısı Altında!

Evet yanlış duymadınız, Warner Brothers Entertainment Şirketi’nden DC Lisanslı Batman Strike of Kings vadisine indi. Strike of Kings Batman gözetiminde adalete boğulacak!

Suikast rolü ve saldırı hasarının maksimum seviyede olmasıyla ön plana çıkan şampiyonun özellikleri ise şöyle :

Pasif (Pelerinli Süvari) : Batman düşmana yaklaştığı zaman hareket hızı %20 artar.

1. Yetenek (Dirsek Vuruşu) : Batman, bileğindeki bıçakları kullanarak çevresindeki düşmanlara Fiziksel Hasar verir. Bir düşmana ayrıca ek iki kat hasar verir.

2. Yetenek (Batarang) : Patlayıcı Batarang fırlatarak düşmanına Fiziksel Hasar verir ve Hareket Hızının azalmasına neden olur. 3 saniye sonra kaybedilen canın %24 kadarı, Fiziksel Hasar olarak geri eklenir. Batman, daha önce vurduğu hedefi tekrar vurduğu zaman, hedef sersemler ve kendi canını yeniler.

Ulti (Kara Şövalye) : Batman yarasa sürüsünü kullarak kendini 1.5 saniye sonra görünmez kılar. 30 saniye boyunca görünmezliğini korur fakat düşmanın 6 metre yakınında 3 saniyeden fazla durursa, görünmezliğini kaybeder. Bu beceri aynı süre içerisinde tekrar kullanılırsa, belirlenen yöndeki düşmanlara doğru Fiziksel Hasar veren güçlü bir saldırı yapar. Görünmezlik kaybolduktan sonra, Saldırı Hızı 5 saniyeliğine %50 oranında artar.

Henüz mağaza bölümünde fiyatı belirlenmemiş bu şampiyonu 9 gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 1

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.