Ana sayfa » SteelSeries QcK Prism Tanıtıldı

SteelSeries QcK Prism Tanıtıldı

İşte karşınızda: SteelSeries QcK Prism

Beklenen oldu! SteelSeries markası SteelSeries QcK Prism adıyla piyasaya sürecekleri ilk RGB özelliğine sahip mouse padini duyurdular. Oyun tutkunlarının, oyun keyiflerini bir üst seviyeye çıkarması çok muhtemel olan bu mouse padin her iki yüzeyinin de RGB aydınlatmasına sahip olduğunu ve bu RGB aydınlatmalarının tam tamına 12 bölgede kullanılabileceğini belirtmekte fayda var.

Masanızda Olmasını İsteyeceğiniz Bir Aksesuar: SteelSeries QcK Prism

Simetrik ve her yüzeye oturan yapısıyla SteelSeries QcK Prism kullanışlı olmasının yanında rengarenk görünüşüyle masaüstünüze şıklık katacak. Ürünü SteelSeries Engine uygulamasına bağlayarak kişisel olarak ayarlamak mümkün. Ek olarak ‘GameSense’ özelliğine sahip bu mousepad belirli oyunlarla senkronize edilerek sağlık, öldürme, geri sayım ve birçok özelliğe tepkiler verebilecek şekilde tasarlanmış. ‘Prism’ özelliğine sahip mouseları bu mousepad ile kullanarak aynı anda senkronize etme şansına da sahibiz.

 

Her detayına dikkat edilen bu mousepadin iki farklı yüzeyi bulunmakta: Daha hızlı hareketler için sert polimer yüzey ve daha fazla kontrol için mikro dokulu kumaş yüzey. Hatta kullanıcılar isterse SteelSeries QcK ve Dex mouse pad modellerini de bu ürünle kullanabilecekler. Bu durumu kısaca açıklamak gerekirse: Pad yüzeyleri ürüne sabit değil, farklı pad yüzeylerini ürünün üstüne yerleştirmek ve kullanım şekline göre çevirmek yeterli olacak. Fakat SteelSeries bazı pad yüzeylerinin ürünün üstünde kullanılamayacağının altını çiziyor. (Yalnızca belirli pad yüzeyleri) Diğer bir artısı ise ürünün bilgisayara bağlanacak kablosunun sol üst köşesinde olması. Bu sayede mouse kablonuz ile mousepad kablonuz birbirine karışmayacak.

SteelSeries QcK Prism, $59,99 fiyat etiketiyle yurt dışında stoklarda yerini almış bulunmakta. TR satış fiyatı henüz kesinleşmemiş ürünün en kısa sürede ülkemizde de stoğa gireceğini umuyoruz.

 

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.