Ana sayfa » Steam Yaz İndirimleri Tarihi Kesinleşti

Steam Yaz İndirimleri Tarihi Kesinleşti

Bilgisayar oyuncularının büyük çoğunluğunun oyunları için, daha doğrusu orjinal oyunları için kullandığı oyun platformu Steam, her sene olduğu gibi bu sene de büyük Steam yaz indirimleri tarihi için zaman verdi.

PayPal UK Twitter hesabından gönderdiği Tweet ile Steam yaz indirimleri tarihi habercisi oldu.

23 Haziran’da başlayacak olan büyük Steam yaz indirimleri tarihi ile birçok oyun indirime girecek ve oyuncuların istedikleri oyunu indirimli bir şekilde almasını sağlayacak. Oyuncu olarak bende sizler kadar bekliyor ve şimdiden hazırlığımı yapmış bulunmaktayım. Ramazan ayında oyuna doymak için büyük bir nimet olarak gördüğüm bu kampanyayı sizlerinde değerlendirmesi muhtemeldir.

Bunun devamında geçen sene başlayan bir sürpriz ile oyunculara Steam üzerinden yaz indirimleri tarihi için özel hazırlanmış bir oyun sunulmuştu. Bu oyunumuzda canavarlar ile savaşıp mağaza içi indirimler kazanıyorduk. Acaba bu sene için bir kampanya düzenlendi mi merakla beklemedeyim 🙂

Summer Sale Monster Game

Summer Sale Monster Game

Birçok oyunun indirime gireceği bu indirimlerde genel olarak şu birkaç oyunu söyleyebiliriz. GTA V, Fallout IV, Counter Strike Global Offensive, PES 2016, Rocket League, H1Z1 Just Survive ve King of The Kill, Don’t Starve serisi, Dark Souls 3, Rust, Total War Attila ve benzeri oyunları indirimlerde görebileceğiz. Eğer sizde bu indirimlerden yararlanmak istiyorsanız cüzdanlarınızı şimdiden harcamamak üzere kapatın.

Steam yaz indirimleri tarihi ile birlikte sizlerinde cebinin yanacağından hiç şüphem yok 🙂

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.