Ana sayfa » Steam Controller oyuncu tarafından yapılabilecek!

Steam Controller oyuncu tarafından yapılabilecek!

Oyuncular uzun zamandır Steam Controller profillerini kendileri yapabiliyorlardı. Fakat işler şu aşamada Valve tarafından biraz daha değiştirildi. Artık Steam Controller oyuncu tarafından da geliştirilebilecek.

steam_controller_alternate_battery_cover_geometry_design_oynanacakoyunlar

Valve, Steam Controller için bilgisayar destekli tasarım dosyalarını herkese açık olarak paylaştı.

Steam‘in yeni yayınladığı habere göre, şirket .zip dosyasının, teknik bilgisi olan herkes için Steam Controller yapmaya yardımcı olacağını bildirdi. Bununla da kalmayıp kendi yarattığınız controller’a özel aksesuarlar da dizayn edebilir ve oyun tecrübenizi en üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Dosya, controller içerisindeki tüm parçaları içeriyor ve Valve oyuncularını yaptıkları controller’ları 3D yazıcılar ile basıp firma ile paylaşmaları için oldukça destekliyor.

Bunun yanı sıra, oyuncuların kendi dizaynlarını satmaları için ilk olarak Valve’den izin almaları gerekiyor. Eğer gerekli izin çıkarsa kendi dizaynları olan ürünleri satmaları ise tamamen serbest oluyor.

CAD_B_W_617

Yaptığı bu yenilik ile bir kez daha oyuncuların kendi tasarımlarını ortaya çıkarma konusunda cesaretlendiren Valve’ye gelen ilk tepkiler oldukça olumlu. Peki ya sizin bu yeni teknoloji konusundaki düşünceleriniz neler? Yorumlarınızı bizimle ve diğer oyuncular ile yorumlar kısmında paylaşmayı sakın unutmayın!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.