Ana sayfa » Star Wars Battlefront’un Platformlara Göre Oyuncu Sayısı

Star Wars Battlefront’un Platformlara Göre Oyuncu Sayısı

Star-Wars-Battlefrond-Oynanacakoyunlar

1 haftadan kısa bir süre öncesine kadar PS4 platformuna çıkan Star Wars Battlefront ‘un oyuncu sayısına bakıldığı zaman, PS4 platformundaki oyuncu sayısı, PC ve Xbox One’ın birleşiminden daha fazla görünüyor. Yaklaşık olarak 5 saat önceki analizlere bakacak olursak istatistikler şu şekilde:

Star Wars Battlefront Online Oyuncu Sayısı

  • PC: 43.583 (24 saat içerisindeki en büyük başarı: 49.871)
  • Xbox One: 75.703 (24 saat içerisindeki en büyük başarı: 110.817)
  • Playstation 4: 169.120 (24 saat içerisindeki en büyük başarı: 187.286)

Star Wars Battefront ‘un PS4 platformunda neden bu kadar başarılı olduğu konusunda birkaç tahmin yürütmek pek de zor değil. Bunun en büyük sebepleri arasında ise PS4’ün market payının diğer platformlara göre daha fazla olması ve EA’in Sonu ile çok büyük bir anlaşmaya sahip olması gösterilebilir.

Bu bölümde ise en çok ilgi çeken kısım PC platforumunu oyun için kullanan oyuncuların Star Wars Battlefront ‘a duyduğu ilginin beklenenden çok daha az olması. Sanıyoruz ki PC oyuncuları EA’in pek de hayranı değil.

Bahsedilen bu sayıların ise direkt olarak, bir site üzerinden, EA sunucularından geldiği ve her 5 dakikada bir güncellendiği bildiriliyor. Fakat yine de EA’in bu konuda resmi bir açıklaması olmadan bu istatistiklere ne kadar güvenilir, bunu size bırakıyoruz.

Ya siz Star Wars Battlefront’ u hangi platformda oynuyorsunuz? Cevaplarınızı yorumlarda bekliyoruz!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.