Ana sayfa » Star Wars Battlefront’a Ücretsiz DLC Ekleniyor!

Star Wars Battlefront’a Ücretsiz DLC Ekleniyor!

Star Wars Battlefront 13 milyondan fazla insana ulaşmaya başaran bu oyuna bugün ücretsiz olarak yeni bir harita ve görev ekleniyor. İşte sizin için hazırladığımız DLC hakkındaki detaylar.

star-wars-battlefront

Star Wars dünyasında geçen multiplayer olarak oynanan FPS  tabanlı açık dünya oyunu Star Wars Battlefront, geçtiğimiz senenin Kasım ayında PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. HOyun her ne kadar sosyal medya üzerinden ağır eleştirilere maruz kalsa da Star Wars Battlefront, 13 milyondan fazla oyuncuya ulaşarak beklentileri bu bakımdan karşılamış oldu.

Çok fazla oyuncu kitlesine ulaştığından ve yeterince hasılat elde ettiğinden kaynaklansa gerek, yapımcı firma DICE her ay Battlefront için yeni içerik ve DLC’ler çıkartacağının sözünü vermişti. Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, bugün sabah saatlerinde Battlefront için tüm platformlarda yeni bir yama yayınlanacağı duyuruldu.

Battlefront’a ücretsiz olarak yeni harita ve görevler eklenecek. Yeni yamanın neler getireceği resmi olarak duyrulmasa da yama ile birlikte Star Wars Battlefront’a yeni bir harita geleceği ve bununla birlikte yeni bir co-op görevinin ekleneceği haberi bizlere ulaştı.

Yapılan açıklamaya göre Survival Mission kategorisi altında Rebel Depot on Tatooine adlı görev oyuna eklenecek. Gelecek Survivors of Endor adlı yeni harita Walker Assault, Supremacy ve Turning Point modlarında hizmete sunulacak.

Battlefront’un ilk ücretli eklentisi olacak olan Outer Rim’in çıkış tarihi Mart ayı olarak belirlendi fakat buna lâkin Net bir tarih henüz açıklanmadı.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.