Takip Et
Ana sayfa » Star Wars Battlefront » Star Wars Battlefront Tanıtımı

Star Wars Battlefront Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Star Wars Battlefront Tanıtımı Hakkında

Star Wars Battlefront 17 Kasım 2015 tarihinde satışa hayranlarının uzun bekleyişi sonrasında satışa sunulmuş durumda. Geliştiriciliği DICE tarafından yapılan ve Electronic Arts tarafından yayımcılığı üstlenilen multiplayer bir oyundur. Star Wars Battlefront Tanıtımı için detaylı bilgiyi bu yazımız ile edinebilirsiniz.

Oyunda hikâye modu bulunmamakta. Bu oyun içersinde single player oyun modunun olmaması anlamına gelmemekte. Oyun içerisinde kullanıcıların offline modda, tek başlarına yapacakları görevlerde bulunmakta.

Star Wars Battlefront Microsoft Windows, Playsation 4 ve Xbox One platformaları için aynı anda sunulmuştur. Oyun birinci şahıs nişancı, üçüncü şahıs nişancı ve aksiyon türündedir. Tek ve çoklu oyuncu moduna sahip oyunda Frostbite 3 oyun motoru kullanılmıştır. Oyun içersindeki haritalar toplamda 40 oyuncuya kadar desteklemekte.

Oyun içersinde Rebel Alliance ve Stormtrooper takımları mevcut. Bu iki takımdan herhangi biri seçilerek oyuncular birbirleri ile kıyasıya bir savaş deneyimi yaşabilmekte. Gözümüze çarpan bir diğer özelik oyun içindeki karakterinizi geliştirebiliyor olmanız. Toplamda 12 haritanın bulunduğu oyun Hoth, Endor, Tatooine ve Sullust gezegenlerinde geçmekte.  Seride değinilmesi gereken diğer bir nokta ise Darth Vader ve Boba Fett gibi Star Wars karakterleri ile oynama imkânının mevcut olduğu.

DICE firmasının dikkat çeken bir diğer yeniliği ise çevrimiçi oyun modunda oyuncuların sunucu seçme imkânının olmaması. Oldukça dikkat çekici bir özelik olan bu durum, şimdiden kullanıcılarda birazda şaşkınlığa neden olmuş durumda. Çok geçmeden bir açıklama yapan geliştirici firma DICE bunu, oyun içersinde oyuncuları yetenek ve seviyelerine göre uygun biçimde eşleştirmek amacıyla yaptıklarını belirttiler. Beta sürümü kapanan oyunun Playstation 4 ve Xbox One’da oluşan fps sorunuda çözülmüş durumda.

Şuan için Türkiye üzerinde ön satışa sunulan oyunun 179,99 TL’den satışa sunulmuş durumda. 20 Kasımdan itibaren stoklarda yerini alacak bu oyunu, oynanacak oyunlar listenize almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu seriyi oynayabilmeniz için minimum seviyede Windows Vista işletim sistemini kullanıyor olmanız gerekli. Cihazınızda 4 Gb ram, 40 gb veri alanı ve DX11 destekli Geforce GTX 660 ekran kartı olması gerekiyor. Tabi size belirttiğimiz bu özelikler asgari düzeyde oyunu oynamanız için gerekli şartlar. Oyunu tam anlamıyla, daha verimli oynamak istiyorsanız bu özelikleri biraz daha arttırmak zorundasınız.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.