Ana sayfa » Star Trek Online’ın Sonraki Büyük Güncellemesi Sezon 14: Emergence

Star Trek Online’ın Sonraki Büyük Güncellemesi Sezon 14: Emergence

Bugün, önde gelen ücretsiz MMORPG yayıncısı Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Star Trek: The Next Generation‘ın LeVar Burton’ının ücretsiz MMORPG, Star Trek Online‘a katılacağını duyurdu. Efsane Star Trek aktörü, oyunun PC (ve ileri bir tarihte Xbox One ve PlayStation®4) versiyonunun 2 öne çıkan bölümünde Star Trek: The Next Generation‘daki Geordi La Forge karakterini seslendirecek. İlk bölüm, Star Trek: The Next Generation’ın 30. yıldönümünü kutlayacak ve 12 Eylül’de yayınlanacak. İkinci öne çıkan bölüm ise, Star Trek Online’ın sonraki büyük güncellemesi Sezon 14: Emergence‘ı başlatacak ve önümüzdeki Ekim ayında çıkacak.

Gelecek aydan itibaren, kaptanlar, “Beyond Nexus” adındaki yeni Star Trek: The Next Generation-temalı öne çıkan bölümü oynayabilecekler. İlk kez, aktör LeVar Burton tarafından canlandırılan Yıldız Filosu Kaptanı Geordi La Forge ile karşılaşacaklar. Oyuncular, mürettebatı esrarengiz bir enerji kaynağının zihin kontrolü altında olan, Galaksi sınıfı bir geminin yardım çağrısını soruşturmak için Geordi ve mürettebatına katılacaklar. Bu bölüm, tam teşekkülü bir Galaksi sınıfı gemi içini satışa çıkarıyor ve tüm sunucuda Star Trek: The Next Generation‘ın 30. yılını kutlamak dağıtılacak hediyeler içeriyor. Oyuncular Sezon Bir’de çok talep gören skant giysisini ve de yine Star Trek: The Next Generation‘da öne çıkan Tip 7 aracı alabilecekler.

Captain Geordi La Forge ile maceralar, PC versiyonu önümüzdeki Ekim ayında çıkacak olan Season 14: Emergence‘da devam edecek. Oyunun sonraki büyük güncellemesi, Tzenkethi savaşının hikayesini “Melting Pot” adındaki yeni öne çıkan bölümle sürdürüyor. Geordi ve Kaptan Kuumaarke, (seslendiren: Kipleigh Brown) kısa süre önce birleşen Kentari ve Lukari halklarının bulunduğu, yeni bir koloni dünyasına ışınlanırken oyunculara eşik edecek. “Mirror and Smoke”daki olayların ardından, anlaşmazlıkları üzerinde uzlaşmaya karar vererek, kültür ve teknolojilerinin yeniden birleşimini müjdeleyen yeni bir koloni kurmuşlardır. Geordi yeni koloninin oluşumunda büyük rol oynamaktadır ve hayallerini gerçekleştirmek için Lukari halkıyla birlikte gayretle çalışmaktadır. Olaylar hızla tırmanır ve oyuncuların koloniye ışınlanıp, kabaca bir tur atmaları ardından koloninin bekası için şiddetli bir muharebeye dönüşür.

Sezon 14: Emergence, yeni birleşen Kentari ve Lukari’nin anavatanında, Filo Yıldız Üssü’nden beri ilk kez beş katmanlı gelişim ve ödüller sunan, yepyeni büyük çaplı Filo Sahasını sunuyor. Güncelleme ayrıca bir Tzenkethi Red Alert, iki yeni filo sahası savunma kuyruğu, yeni bir koloni haritası özel etkinliği ve “Miracle Worker” adındaki yeni bir güçlü Birincil Özelleştirme içeriyor. Ayrıntılı bilgi, Sezon 14 Ekim’de resmen çıkış yaptığında açıklanacak.

LeVar Burton tv dizisi Star Trek: The Next Generation’daki ikonik Geordi La Forge rolüyle tanınır. Ayrıca kısa süre önce KickStarter’ın büyük desteğini alan bir eğitim servisinde yayınlanan Ödüllü PBS dizisi Reading Rainbow’un sunucu ve baş yapımcısıydı.

Star Trek Online, oyuncuların bir Federasyon yıldız gemisinin kaptanlığını üstlendikleri, galaksinin ücra köşelerinde bir Klingon Savaşçısı ve İmparatorluk savunucusu oldukları ya da Romulan Cumhuriyet Yırtıcı Kuşu kumandanı olarak Romulan mirasını yeniden inşa ettikleri bir ücretsiz bir DVO. Star Trek Online’da oyuncular, Star Trek evrenindeki simgesel yerleri ziyaret etme, keşfedilmemiş yıldız sistemlerine ulaşıp yeni uzaylı türleriyle temas kurma fırsatı bulur. Star Trek Online şu anda PC, PlayStation®4 ve Xbox One’da yayında.

Star Trek Online‘ı ücretsiz olarak hemen indirip oynamak için https://oyn.ist/startrekonline adresini ziyaret edin.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.