Takip Et
Ana sayfa » Squad » Squad Tanıtımı

Squad Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Squad Tanıtımı Hakkında

Squad kendinden bir hayli söz ettirecek yeni bir, birinci şahıs nişancı oyunudur. 15 Aralık 2015 tarihinde resmen tanıtılan oyunu şuan için sadece Microsoft Windows platformlarında oynayabilirsiniz. Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen oyunun yapımcısı Offworld Industries’dir. Sadece multiplayer oyun modu bulunan bu aksiyon oyununda çevrim içi oyuncularla beraber, karışlıklı mücadele verebilirsiniz. Bu taktik birinci şahıs nişancı oyununu, çevrimiçi Battlefield 4 oynayan oyuncular daha yakından inceleyebilir zira kavram bakımından bu oyun oldukça benzer bir oyun. Squad Tanıtımı hakkında daha detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam ediniz.

Squad Oyunu Hakkında

Squad FPS oyununu çevrim içi modda 50 kişiye karşı 50 kişi şeklinde oynayabilirsiniz. Eğer kaliteli bir ses sisteminiz varsa sesi açarak oynamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Zira oyun içerisindeki sesler ve çatışma senaryoları oldukça kaliteli ver gerçekçi. Karakterinizin yanından geçen mermilerin sesleri, hemen yanı başınızda patlayan roketin sesi, sizi gerçek bir savaşın içindeymişçesine oyun oynamaya sevk ediyor. Squad oyunu içerisindeki haritalar CBS ( Coğrafi Bilgi Sistemleri ) teknolojisi sayesinde gerçek dünyadan konumlardan ilham alınarak tasarlanmıştır. Oyunu 50 kişilik iki takım halinde oynayabileceğiniz gibi, takım sayınızı ve harita konumunu ölçeklendirerek dar alanda taktiksel bir çatışma heyecanı da yaşayabilirsiniz.  Squad sayesinde modern savaş teknolojisinin geliştirebildiği tüm silahları kullanabilirsiniz. Ayrıca oyunda helikopter ve zırhlı araçlarda kullanarak çatışmalarda takımınıza karadan ve havadan destek sunabilirsiniz.

Squad şuan için sadece erken erişim seçeneği ile Steam üzerinden dağıtılmaktadır. Gelişim süresince erken erişim sürecinde olacak oyunu Steam üzerinden 79 TL’ye satın alarak oynayabilirsiniz. Steam üzerinden erken erişim seçeneği ile oynayabilen oyunun 18 Aralıkta “Alpha 3,7 is now live” adında birde güncellemesi yayınlanmıştır.

Squad Sistem Gereksinimleri

Sizde çevrim içi Battle Field 4 oynayanlardan birisiyseniz bu yeni oyunu oynanacak oyunlar listenize eklemenizi tavsiye ediyoruz. Squad şuan için her ne kadar gelişim sürecinde olsa da oynamaya müsait dinamik bir aksiyon oyunudur. Bu oyunu oynayabilmeniz için sistem gereksinimlerine baktığımızda Windows 7 işletim sistemi, 2,4 Ghz Dual-Core işlemci, 4 Gb ram, 10 Gb HDD boş veri alanı ve DX10 desteği bulunan minimum 2 GB VRAM sahip ekran kartı olması gerekenler arasındadır.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.