Takip Et
Ana sayfa » SPINTIRES » SPINTIRES Tanıtımı

SPINTIRES Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Geliştiricisi Oovee Game Studios’ın yaptığı ve yayımcısı ise Oovee Game Studios ile IMGN.PRO olan bir kamyon oyunudur, kamyon oyunu diyoruz ama normal kamyon oyunlarına benzemiyor. Oyuna bir off-road simülasyon kamyon oyunu desek daha doğru olacaktır. Oyunun hikayesi tamamen kamyoncuların sıradan bir işte yaşayacakları zorlukları anlatır şekilde. Bu oyun nasıl mı çıkmış? İntel firması tarafından başlatılan bir yarışma sonucu SPINTIRES büyük başarılar alarak piyasada adını duyuruyor ve 100.000 den fazla satışa ulaşıyor. Böylelikle oyun severlerin ilgi alanına giriyor.

Bir kamyoncunun derdinden nasıl mı anlarsınız! İşte size bunu tam tamına anlatabilecek ve birazda olsa o onları yaşatabilecek bir oyun ile karşı karşıyasınız. Oyunda eski Sovyet Rus kamyonları bulunuyor ve bu kamyonlarla büyük uğraşlar vereceğiniz kesin. Daha sonradan da oyuna başka araçlarda eklenebileceğini düşünüyoruz. Çok fazla gerçekçi olduğunu göreceksiniz ve oyunda çamur efekti efsane derecede güzel yapılmış. Başladığınız andan itibaren etrafınızda düz alan bulmanız biraz zor olacak genelde dağlık arazide ya da büyük kayalar, önünüzden geçen dereler ve büyük ağaçların bulunduğu bir ormandasınız. Anlayacağınız üzere burada kamyon sürmek hemde eski Rus kamyonlarını sürmek baya zor oluyor. Oyundaki haritalara bakacak olursak nehir geçme, ovaları aşma, tepe ve volkan şeklinde haritalar bulunmaktadır. Oyunun temel amaçlarından birisine kısaca baktığımızda başladığınız noktadan varış noktasına ulaşarak odun taşımak şeklinde. Taşıma esnasında haritada açık olmayan bölümleri açarak kamyonların kilidini de açabileceksiniz.

Oyunda ayrıca hasar modellemesi mevcut bunun üstüne benzin tüketimi ve kamyon üzerindeki parçalarda da oynama yapabiliyorsunuz. Örneğin kamyona diferansiyel takabilir veya 4X4’ü açarak çamura batmayı biraz daha azaltabilirsiniz. Fakat burada şunu söylemeliyiz hem diferansiyel kilidini hemde 4X4 ü açarsanız yakıt tüketiminiz çok fazla artacaktır. Tamamen çamura battığınızda ise gelişmiş moda geçerek ağaçlara vinç takabilir, kamyonu değiştirebilirsiniz veya garaja dönerek batmış olduğunuz çamurdan veya su deryasından kurtulabilirsiniz.

Bu oyunu insanların sevmesinin bizce nedeni; o saplanmış olan kamyonu büyük bir hırsla çamur deryasından veya kapılmış olduğunuz dereden çıkarabilmek. Bunu da büyük bir zevkle yapacağınızı düşünüyoruz. Oyunda Türkçe dil desteğinin olması da büyük bir artı olduğunu söyleyelim.

Oyunu hem MultiPlayer hemde SinglePlayer olarak oynayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza çok keyif alabileceğiniz bir oyun olduğunu ve OynanacakOyunlar olarak oynamadan geçmeyin dediğimiz bir oyun olarak sizlere sunuyoruz.

Oynayabileceğiniz Platform ise; Microsoft Windows olarak görünüyor.

Oyunu en düşük sistem olarak; Windows XP/7/8, işlemci olarak İntel Pentium Dual Core 2 ghz, 2gb ram, NVDIA Geforce 9600GT ekran kartı ve en az 1 gb boş alana ihtiyacınız olacaktır. En iyi oynayabileceğiniz sistem olarak ise; Windows XP/7/8, İntel Core 2 Duo 2.5 ghz işlemci, 4 gb ram, NVDIA Geforce GTX470 ekran kartı ve en az 1 gb boş alana ihtiyacınız olacaktır.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.