Ana sayfa » Spintires: MudRunner Açıklandı!

Spintires: MudRunner Açıklandı!

Spintires Mudrunner

Spintires: MudRunner Açıklandı!

13 Haziran 2014 tarihinde yayınlanan ve off-road simulasyonu oyunu büyük bir oyuncu kitlesi beğenmişti. Ancak oyunun gelişim sürecinde yaşanan aksaklıklar yüzünden birçok oyuncu oyunun tamamlanacağına dair ümitlerini kaybetmişlerdi.

Spintires: MudRunner

Pavel Zagrebelnyy tarafından geliştirilen oyun Oovee tarafından yayınlanmıştı. Oyun steam üzerinde 86 puana sahip. Buda oyuncular tarafından sevildiğinin büyük bir göstergesi.

Böylesi sevilen bir oyun iken oyuncuların oyunun tamamlanacağına dair inançlarını tamamen yitirmişken, Spintires: MudRunner açıklandı. Projenin başında Pavel Zagrebelnyy ‘nin başında yer aldığı oyun Saber Interactive tarafından geliştirildi ve Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak. Bu açıklama ile birlikte Spintires ‘in artık oyun çöplüğüne katılacağını anlayabiliyoruz.

Spintires: MudRunner

Spintires: MudRunner ‘a sahip olmak için yeniden bir ücret ödemeniz gerekiyor. Oyunun satış fiyatı şuan 108 TL olarak belirlenmiş ise de Spintires ‘a sahip olan oyuncular için %50 indirim ile 54 TL ‘e satın alınabilecek. Ayrıca oyun ön sipariş sürecinde iken %10 ‘luk ekstra bir indirim ile satın alabilirsiniz. Oyun Ekim ayı içerisinde erişime açılacak.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 2

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.