Ana sayfa » Sniper Elite 4 Sonunda Geliyor!

Sniper Elite 4 Sonunda Geliyor!

Resmi olarak çıkışı kesinleştirilen Sniper Elite 4’ün çıkış duyurusu sosyal medyayı sarstı. Sniper Elite 4, 2016 yılı içerisinde oyuncuları için kullanıma hazır olacak, işte Sniper Elite 4’ün o videosu.

sniper-elite-1040x580

Çıkışını yaptığı ilk andan beri Rebellion tarafından geliştirilen ve 505 Games’in dağıtımcılığını üstlendiği Sniper Elite serinin dördüncü oyunu bazı platformlar için çıkışının kesin olduğu duyuruldu, Sniper Elite 4’ün PC, PlayStation 4 ve Xbox One için resmi olarak bu yıl içerisinde çıkışı kesinleşti. Bu yıl içerisinde önümüzdeki aylarda piyasadaki yerini kapacak olan Sniper Elite 4, PC versiyonunda da olduğu gibi yeni nesil oyun konsolları olan Sony PlayStation 4 ve Xbox One için piyasada rafları dolduracak.

Gelelim oyunun konusuna, yıl 1943 konum İtalya. İkinci Dünya Savaşı sırasında İtalya’ya gidiyoruz, adımız Karl Fairburne bir keskin nişancıyız kendimizi italyada yalnız başımıza birbirinden eşsiz görevlerle boğuşurken bulacağız. Oyun süresince, İtalyan direnişçilerini yakından tanıyacağız, İtalyan halkı ile birlikte, zamanın diktatörü olan Benito Mussoline’ye karşı amansız mücadeleler vereceğiz, onu devirmeye çalışacağız.

Sıra geldi oyunun dün yayınladığı resmi fragmanına göz atmaya, keyifli seyirler.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.