Takip Et
Ana sayfa » Smite » Smite Tanıtımı

Smite Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen yeni bir MOBA oyunu ile karşınızdayız. Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Smite, multiplayer modda oynanabilen üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Microsoft ve Xbox One platformu için geliştirilen bu aksiyon savaş oyununun yayıncılığını Hi-Rez Studios, Tencent ve Level Up Games yapmaktadır. Smite 25 Mart 2015 tarihinde Microsoft Windows, 19 Ağustos 2015 tarihinde de Xbox One platformları için raflardaki yerini almış durumda.

Smite Oyunu Hakkında

DotA temel alınarak hazırlanan Smite, bildiğimiz MOBA oyunlarından farklı olarak üçüncü göz bakışından oynanmaktadır. Mitolojik karakterlerin kontrolünü sağladığınız oyunda online olarak birebir, üçe üç, beşe beş yada ona on olarak karşılamalar yapabilirsiniz. Oyununu Arena, Conquest, Assault, Joust, Siege ve MOTD ( günün maçı)  olmak üzere 6 değişik modda oynayabilirsiniz. Bunlardan bir kaçının kısa tanıtımlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Oyun içerisinde yedi farklı mitolojiden 71 farklı oyuncu karakterinizi seçebilirsiniz. Çin, Mısır, Yunan, Hindu, İskandinav ve Roma mitolojisinden farklı farklı oyun karakterlerinin bulunduğu Smite oyunu sizleri eşsiz bir MOBA oyunu oynamaya davet ediyor.

LoL oynayanların bildiği birçok durum bu oyunumuz içinde geçerli. Genel hedef oyun içerisinde öncelikli olarak savunma kulelerinin yıkılması ve daha sonra ana düşman portunun yıkılmasıdır. Oyunumuz bildiğiniz MOBA oyunlarından farklı olarak TPS görünüme sahiptir. TPS görünümde eşsiz bir deneyim sunacak Smite birçok eleştirmen tarafından olumlu eleştiriler almıştır.

Smite Arena ve Siege Oyun Modu

Oyun içerisinde en zorlu mod Siege olarak görülmekte. Siege genelde profesyonel düzeyde oyuncu kitlesine hitap eden üç şeritli bir MOBA haritasıdır. Harita Yunan görsellerinin kullanıldığı muhteşem bir tema ile tasarlanmış en zorlu ve rekabetçi harita olarak değerlendirilmekte.

Roma görsellerinin kullanıldığı Arena modunda 10 kişi 5’li gruplar halinde karşılıklı mücadele verebilirler. Her iki grubunda haritasında bulunan portlar ve bu portları kölelerin yumurtlayarak işgal etmesini temel alarak hazırlanmış oldukça zevkli bir moddur.

Oyunu beğendiyseniz sizi hemen Kayıt ol, İndir ve Oyna bağlantısına alalım!

Smite Sistem Gereksinimleri

MOBA oyunlarında farklılık arayanlardansanız sizin de, oynanacak oyunlar listenize almanızı önerdiğimiz bu oyun sizlere TPS görünümü ile benzersiz bir oyun deneyimi sunmakta. Smite sistem gereksinimlerine baktığımızda minimum düzeyde Windows Xp Sp2 işletim sisteminin bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor. Oyun için kullandığınız cihazınızda 2gb ve üzeri ram kapasitesi, ATI Radeon 3870 ya da Nvidia GeForce 8800 GT ekran kartı, 10 gb veri alanı ve Core 2 Duo 2,4 ghz işlemci bulunması gereken özellikler arasında.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.