Ana sayfa » SMITE PS4 Platformuna Geliyor!

SMITE PS4 Platformuna Geliyor!

SMITE PS4 Platformunda

Hi-Rez Studios’un 2013 yılında oyuncular ile buluşan 3D MOBA oyunu SMITE, 2015 yılında Xbox ONE platformundan sonra gözünü PS4 platformuna dikti. Oyunun global olarak oyuncu sayısı neredeyse 14 milyona ulaşmış durumda.

70’den fazla tanrı ile oynayabileceğiniz bu mistik ve mitolojik oyunda toplamda 6 oyun modu bulunuyor ve her geçen gün içeriklerine yenisini ekleyerek oyuncularını oyuna bağlıyor.

Oyunun PS4 platformu için bir kapalı beta testi oluşturulacak ve bazı tanrılar için, sadece PS4 platformuna özel yeni kostümler tanıtılacak. Diğer seçkin kostümler ise PlayStation Plus üyeleri ve kapalı beta süresince Founder paketini alanlara özel olacak.

Founder’s Paketi SMITE’da olan ve gelecek tüm tanrıları açar, size 400 GEM verir, Ares Soldier of Fortune kostümünü içerir ve direkt olarak betaya katılmanızı sağlar. Fiyatı ise $29.99 (Türk Lirası ile yaklaşık olarak 88₺’sına tekabül ediyor.)

Eğer Founder’s paketini satın almadan beta girişini elde etmek istiyorsanız buraya tıklayarak başvurmanız yeterli olacaktır.

SMITE PS4 platformu için kapalı beta tarihi tam olarak açıklanmasa da kapalı Alpha’sı bugün başladı. Alpha testleri bugün başladıysa kapalı beta testleri de yakındır demektir. O yüzden, kapalı beta başvurusu yapanların mail adreslerini sık sık kontrol etmelerinde fayda olacaktır!

SMITE PS4 için hazırlanmış tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilir ve yorumlarınızı bizlerle ve diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.