Ana sayfa » SMITE Promo Kod Etkinliği

SMITE Promo Kod Etkinliği

escape

Hi-Rez Studios’un popüler oyunu ve e-Spor dalında League of Legends’ı aratmayacak kadar ileride olan SMITE Promo Kod Etkinliği Oynanacak Oyunlar tarafından huzurlarınızda! Yapılan son güncelleme ile oyuna eklenen yeni tanrıça Jing Wei oldukça ilgi gördü. Bunun yanında ise Escape from the Underworld etkinliği ile oyuncularını oldukça sevindiren Hi-Rez Studios ile partnerlik kurarak Oynanacak Oyunlar takipçilerine özel toplam 500 adet promosyon kodu sizleri bekliyor.

Jing Wei ve Escape from the Underworld haberine buradan göz atarak promosyon kodunun ne ile alakalı olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. SMITE Promo Kod Etkinliği için size özel bir içeriğimiz mevcut. Oyuna yeni eklenen Ying Wei tanrıçası, ve Reborn Jing Wei kostümü sizleri bekliyor!

Jing Wei

Jing-Wei_153297_Standard

Reborn Jing Wei

Jing-Wei_154370_Reborn-1

SMITE Promo Kod Etkinliği oyunun sadece PC platformundaki versiyonu için geçerlidir. PS4, ve Xbox One oyuncuları bu etkinlikten yararlanamaz. Kodunuzu aldıktan sonra aktive etmek için ise aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

  • SMITE oyununa girerek hesabınıza giriş yapın.
  • Oyunda Store butonuna tıklayın.
  • Redeem Promotion bölümüne size özel Oynanacak Oyunlar kodunuzu girin.
  • Kodu aktive edin, yeni tanrıçanızın ve kostümünün tadını çıkarın.

Bu oyun için henüz kod/anahtar eklenmedi.

 

Not: Her hesap için sadece bir kod kullanılabilir ve Oynanacak Oyunlar üzerinden bir kişi sadece bir kod alabilir. Promosyon kodunuzu unutmanız halinde IP değitirmeden sitemizi tekrar ziyaret ederek kodunuzu tekrardan görebilirsiniz

Yorumlar özelliğini kullanarak Jing Wei’nin nasıl bir tanrıça olduğunu ve tecrübelerinizi bizlerle ve diğer takipçilerimiz ile paylaşmayı sakın unutmayın!

Güncelleme: Yoğun istek ve ilgi üzerine promosyona 1.000 adet kod eklenmiştir.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.