Ana sayfa » SMITE Escape from the Underworld

SMITE Escape from the Underworld

Hi-Rez Studios’un yayımclığını üstlendiği SMITE yeni bir yama ile oyuncularını sevindirdi. Eklenen yeni yamanın ismi Escape from the Underworld ve beraberinde yeni bir tanrı, yeni tanrı kostümleri, etkinlikler ve birçok içeriği beraberinde getirdi.

Escape from the Underworld yaması ile oyuna yeni eklenen tanrıçanın ismi Jing Wei: The Oathkeeper. Jing Wei’nin mobil ve yüksek hasara sahip bir tanrıça olması bekleniyor. Ying Wei’ye daha yakından bakarsak özellikleri ise şu şekilde;

Jing Wei: The Oathkeeper

Icons_JingWei_Passive3 Pasif: Rapid Reincarnation

Base’den çıkışta Jing Wei gökyüzüne atılmak için hazırlanır ve tüm engelleri yüksek bir hızda uçarak aşar.

 • Süre: 5 saniye

Icons_JingWei_A013 Persistent Gust

Jing Wei bir rüzgar yaratarak (90/140/190/240/290 ve fiziksel hasarınızın %90’ı kadar daha fazla) düşmanlara hasar verir ve onları bir araya toplar. Rüzgar 6 saniye kalır ve düşmanlara her saniye (10/20/30/40/50 ve fiziksel hasarınızın %5’i kadar daha fazla) hasar vererek onları havaya kaldırmaya devam eder. Eğer Jing Wei bu alana doğru yürürse o da havaya kalkar ve 5 saniye süren bir saldırı hızı güçlendirmesi kazanır.

 • Mana harcaması: 70/75/80/85/90
 • Bekleme süresi: 14 saniye
 • Saldırı hızı artışı güçlendirmesi: +%25

Icons_JingWei_A023 Explosive Bolts

Jing Wei, arbaletini yapacağı bir sonraki üç saldırıyı güçlendirecek olan patlayıcı oklarla doldurur. Bu saldırılar daha geniştir ve kritik vuruşu şansını arttırır, ayrı olarak ise AoE hasarı vurmanızı sağlar.

 • Mana harcaması: 70
 • Bekleme süresi: 16 saniye
 • Kritik vuruş şansı: 5/10/15/20/%25

Icons_JingWei_A033 Agility

Jing Wei ileri atılır. Havadayken bu yeteneği daha fazla ileriye atılmak için aynı zamanda da 5 saniye boyunca bağışıklık kazanmak için kullanabilir.

 • Mana harcaması: 75
 • Bekleme süresi: 20/18/16/14/12 saniye

Icons_JingWei_A043 Air Strike

Jing Wei gökyüzüne atılmadan önce kısa bir süre bekler. Sonrasında ise aşağıda kapladığı alana (200/280/360/420/500 ve fiziksel hasarınızın %100’ü kadar) patlayan oklar yollayarak havaya atılır. Saldırısından sonra 2 saniye boyunca ineceği yere atılmadan önce havada kalır.

 • Mana harcaması: 100/110/120/130/140
 • Bekleme süresi: 90 saniye

Yeni tanrı kostümleri

odin

Pandamonium Odin

guan yu

Grim Horseman Guan Yu

hades

Grin Wraith Hades

neith

Worldweaver Neith

vamana

Rakshasa Vamana

jingwei

Reborn Jing Wei

Escape from the Underworld yamasındaki tüm değişikliklere ulaşmak için buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bu kadarla kalmayıp Escape from the Underworld için özel hazırlanmış bir arena, haftalık görevler ve yeni hediyeler de sizleri bekliyor.

Yama hakkındaki ayrıntılı videoyu aşağıdan izleyerek, etkinlikler ve karakterler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sizler de yeni yama hakkındaki düşüncülerinizi bizimle veya diğer Smite oyuncuları ile paylaşarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.