Smash Hit Tanıtımı

Smash Hit

Android IOS
8.6

OYLAR

Smash Hit Tanıtımı

Tanıtımı

Smash Hit Tanıtımı Hakkında

Son dönemlerin en trend oyunları arasında yer alan Smash Hit oyunu, çıktığı andan itibaren kullanıcılar tarafından sevilen bir oyun oldu. Oyun ilk çıktığında sadece Android işletim sistemi tabanlı akıllı telefon kullanan kullanıcılar için geliştirilmiş bir oyundu. Daha sonra oldukça popüler bir oyun olmasıyla nedeniyle IOS işletim sistemi tabanlı akıllı mobil cihazlar içinde bir sürümü geliştirilmiştir. Oyun ilk olarak 2014 yılında yayınlanmıştır. Yayınlandığı süre içinde kısa bir süre sonra Android markette en çok indirilen oyunlar arasında yer almıştır. Birçok oyuna göre oldukça farklı kendine özgü bir tarzı vardır. Oyun camlardan oluşan mistik bir ortamda geçmektedir. Amacınız burada önünüze çıkan engelleri aşmaktır. Sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız hem Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarınıza hem de IOS işletim sistemine sahip olan akıllı mobil cihazlarınıza ve tablet cihazlarınıza bu oyun uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Smash Hit Nasıl Oynanır

Basit görünen ama göründüğü kadar da basit olmayan Smash Hit oyununu oynamak oldukça zordur. Oyun camlardan oluşan odaların bulunduğu bir ortamda geçmektedir ve bu oyunda tek bir amacınız vardır. Bu amaç da önünüze çıkacak olan engelleri ve hedefleri metal bilye topunuzla parçalamak olacaktır. Fakat söylendiği gibi kolay bir şekilde oynanamayan ve bölümleri geçtikçe zorlaşan bir oyundur. Bu oyunda yön doğrultusu yoktur. Tüm oyun tek yön doğrultusunda ilerlemektedir. Oyunda odaklanmanız gereken şey ise metal bilye toplardır. Bu şekilde oyunu oynayarak seviyelerinizi atlayabilirsiniz. Sizde bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Smash Hit Yükle

Android için tıklayınız.

IOS için tıklayınız.

Geliştirildiği ve yayınlandığı yıldan beri en trend oyunlar arasında yer alan ve en çok indirilen oyunlar listesinde de bulunan bu oyunu sizde indirmek istiyorsanız yukarıda yazılmış olan linklere tıklayarak hem Android işletim sistemi tabanlı hem de IOS işletim sistemi tabanlı akıllı mobil cihazlarınıza ve tablet cihazlarınıza bu oyunu app store ve google play store aracılığı ile indirebilirsiniz ve hemen oynayarak boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Şifremi Unuttum