Takip Et
Ana sayfa » Shards of War » Shards of War Tanıtımı

Shards of War Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Bigpoint firması tarafından geliştirilen yeni bir MOBA oyunu ile karşınızdayız. Firma tarafından 13 Eylül 2014 yılında tanıtılan Shards of War yeni nesil MOBA oyunu sloganı ile oyun severlerin beğenisine sunulmuştur. Türkçe dil desteği bulunan oyun, fantastik ve stratejik temasıyla oyunculara sınırsız pvp imkânı sunmakta. 3 Boyutlu orta seviyede grafiklere sahip bu oyunu Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Takımınız 5 kişiden oluşur, yapmanız gereken ana üssünüzü savunmak ve karşı üssü yok etmek. Oynanacak oyunlar listenize katacağınız, yeni nesil moba oyunu Shards of War beş oyuncudan oluşan iki takımın savunma ve saldırı stratejisine dayanmaktadır.20 dakikalık karşılaşmalar ile adrenalin seviyeniz yükselerek, aksiyon dolu bir macera yaşayacaksınız.

Takım olarak yapacağınız savaşta her başarı takımınızın aynı anda seviye atlamasını sağlayacaktır. Kılıçların ve büyülerin eskide kaldığı, yerini artık modern ve teknolojik silahların aldığı oyunda kazanmayı, her zamankinden daha çok isteyeceksiniz.

Oyun içinde karakterlerinizin becerilerini, kendi taktiksel zekânızla birleştirerek düşman üssünü ele geçirmeye çalışın. Shards of War arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oyun olması yanında aynı zamanda tek başınıza da oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur.

Oyun 22 değişik karakter ile oynanmaktadır. Bunların hepsinin ayrı hikâyesi ve farklı özelikleri bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı şu şekilde;

Vector

Bu karakter sayesinde düşmanlarınıza, dijital saldırılar düzenleyerek hareketlerini kontrol etmeye çalışın. Bu sayede takım arkadaşlarınıza düşmanları bertaraf etmeleri konusunda yardımcı olun.

Revv

Oyun içi saldırı karakterlerinden olan Revv, her hareketinde düşmana en yüksek zararı vermekte. Reva karakteri ile kaçsanız dahi karakterin çizmeleri sayesinde, düşmanlarınıza ölümcül kamçı darbeleri vurabilirsiniz. Her hareketi ayrı bir saldırı olan bu karakteri eminiz sizde seveceksiniz.

Cobra

Öyle bir karakter hayal edin ki düşmanınızın yanına ışınlansın ve onlara ölümcül suikastlar düzenlesin. Acımasız kısa menzil suikastçısı Cobra, tamda sizin aradığınız muazzam bir saldırı karakteri.

Siz bir moba tutkunusunuz bundan hiç şüphemiz yok. Fakat bu oyunu oynayabilmeniz için cihazınızın işletim sisteminin Windows 7 ya da daha üst seviyede olması gerekmekte. Cihazınızda 2 gb veri alanı, 4 gb ram kapasitesi, Intel HD 4000 ekran kartı ve 2.5 Ghz işlemci olmasına da dikkat etmelisiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.