Ana sayfa » Shards of War Kapanıyor!

Shards of War Kapanıyor!

Türkiyede Bigpoint tarafından yayımlanan ve pazarlama açısından oldukça fazla bütçe harcanılan oyun Shards of War kapanıyor. Bigpoint tarafından gelen resmi açıklamaya göre istenilen başarıyı sağlayamayan oyun bugün itibari ile resmen kapandı.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre oyundan istenilen başarı elde edilemedi. Yeni bir sayfa açarak önlerine bakmak istediklerini söyleyen Bigpoint, oyuna para harcayan oyuncuları ise mağdur etmedi. Shards of War’da harcadığınız paralar diğer Bigpoint oyunlarında harcamanız için bir kupon koduna dönüştürülecek ve kullanılabilecek. Bu kupon kodlarının geçerlilik süresi ise 30 Ağustos 2016 tarihine kadar olacak. Şunu hatırlatmakta fayda var. Kupon kodları hesaplara otomatik olarak aktarılmayacak. Oyuncuların müşteri hizmetleri ile iletişime geçip bir iade talebinde bulunması gerekecek. Son tarih 30 Ağustos olduğudan Shards of War oynayanlar acele etsin!

Shards of War’un kapanışı hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 1
  • Ramazan Günay

    kardeşim niye kapatıyorsunuzki ne güzel oyundu arkadaş ben çok iyi oynuyordum yani çoktutuyordum gerçekten

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.