Takip Et
Ana sayfa » Sega Crazy Taxi City Rush » Sega Crazy Taxi City Rush Tanıtımı

Sega Crazy Taxi City Rush Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

1990’lı yıllarda en çok oynanılan oyunlardan birisi olan Crazy Tax’nin yeni oyunu Sega Crazy Taxi City Rush piyasaya sürüldü ve kullanıcıları tarafından iyi bir ilgi gördü. Oyunun yapımcılığını ise Hardlight üstlendi. Crazy Taxi City Rush’un çizimlerini daha önceki serisinde olduğu gibi Kenji Kanno tarafından yapıldı. Her iki IOS ve Android platformlarında da oyunu indirebilir ve oynayabilirsiniz. İlk girişte ekrana dokunarak devam ediyorsunuz ve Play butonuna basıyorsunuz. Girişte canlandıracağınız karakterinizi seçmeniz ve bir isim vermeniz isteniliyor. Her karakterin kendine özel farklı araçları bulunmaktadır.

Klasikleşmiş olan Crazy Taxi diyaloglarına şahit olacaksınız. Ekranın sağ altında bulunan butondan hızınızı arttırabilir ve sol kısımdan sağ, sol yapabilrsiniz. Yol üzerinde bulunan bazı engelleri yok ederek çeşitli bonus puanları alabilirsiniz. Yolcunuzu gideceği yere götürerek yeni müşteriler alabilirsiniz. İlk bölümün devamında bölümü tamamladığınız süre ve kazandığınız ödül verilecektir ve haritada yeni bir bölge açılacaktır. Kullandığınız taksiyi değiştirebilir veya farklı özellikler ekleyebilirsiniz fakat bunun için çok para kazanmanız gerekebilir. Ekstra olarak yol üzerinde bulunan $ işaretlerini toplamayı ihmal etmemelisiniz bu sayede de paranızı arttırabilir ve yeni arabalar alabilirsiniz. Ekranın üst bölmesinde bulunan ok işareti, size müşterinizi nereye götürmeniz gerektiği konusunda bilgilendirecek ve yanlış yollar üzerinden devam etmemeniz konusunda yardımcı olacaktır.
Oyun içerisinde akrobasi hareketleri yapabilir, gökyüzünde veya su üzerinden araç kullanabilirsiniz. Müşterilerinizi istenilen sürelerde istedikleri bölgelere götürmeniz gerekmektedir.

Oynanacak Oyunlar olarak şimdiden keyifli ve eğlenceli sürüşler dileriz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.