Takip Et
Ana sayfa » S4 League » S4 League Tanıtımı

S4 League Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

S4 League, Türkiye’de Aeria Games tarafından yayınlanan Anime türünde, birinci şahıs nişancı oyunudur. S4 League için birden farklı yol ve strateji oluşturabilirsiniz. Takım halinde oynamak oyunun zevkini tam anlamıyla almanız konusunda önemli bir rol oynamaktadır. S4 League oyununu oynadıkça takım halinde stratejiler geliştirerek farklı yetenek ve donanımlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

S4 League Hakkında Bilgi

S4 League, oyununa ilk başladığınızda seçebileceğiniz hücum ve savunma oyuncu karakterleri bulunmaktadır. Hücum oyucu karakterleri Destekçi, Golcü ve İstilacı olarak adlandırılmaktadır. Savunma oyuncuları ise Şifacı, Muhafız, Tank ve Suikastçıdır. Yazının devamında hücum ve savunma oyuncu karakterleri hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Hücum oyuncu karakteri arasında bulunan destekçi, golcünün esas korumasını yapan oyuncu karakteridir. Bu karakterle oynuyorsanız golcüye gelecek her türlü saldırıyı siz göğüslemelisiniz ve golcünün minimum zarar görmesini sağlamalısınız. Kullandığı silahlar Counter Sword, Mind Energy ve Revolver’ dir.  Golcü oyuncu karakteri oyunun en önemli karakteridir. Bu karakter sayesinde topu rakip kaleye ulaştırarak puan alabilirsiniz. Oyundaki Fumbi’yi rakip kaleye götüren golcüyü korumak başlıca görevleriniz arasındadır. Hücum esnasında rakibinizin dikkatini dağıtmak için kullanabileceğiniz karakteriniz İstilacı oyuncu karakteridir. Bu karakterle birlikte hızlıca rakip sahaya inerek, rakiplerinizin dikkatini dağıtabilirsiniz. İstilacının en önemli silahı Submachine Gun, Counter Sword ve Revolver’ dir.

Savunma oyuncu karakterleri, oyun içinde kendi sahalarını korumakla görevli karakterlerdir. Bunların içerisinde Muhafız oyuncu karakteri keskin nişancı özeliği sayesinde kalesini uzaktan gelen, istilacılara karşı korumaktadır. Golcü rakip sahaya Fumbi ile geçtiğinde ilk olarak rakip muhafızı indirmek bu oyunculara düşmektedir. Bu sayede golcünün önünü açarak rakip sahada puan kazanabilirsiniz. Muhafızın silahları Semi Rifle, Rail Gun ve Turret’dir. Tank oyuncusu olacaksanız takımın en önemli savunmacısı olduğunuzu bilmelisiniz. Karşı takımının golcüsü ya da destekçi oyuncuları ile karşılaşarak takımınızı savunabilirsiniz. Kullandığı silahları Mind Shock, Heavy Machine Gun ve Sentry Gun’dur. Savunmanın diğer oyuncularından bir tanesi olan Suikastçı ise kendi sahasına gelen saldırıları en kısa sürede takım arkadaşlarına bildirmekle görevlidir. Hızlı ve atik bir oyun karakteri olduğu için hafif silah kullanmaktadır. Kullandığı silahları Spy Dagger, Submachine Guns ve Assault Rifle’dir.

S4 League oyunu içinde 11 farklı oyun modu bulunmaktadır. Oyun içindeki bu modlar sırasıyla Tanıtım Alıştırma, Savaşın Kralı, Ölümüne, Kaptan, Gole Gel, Yakalamaç, Kuşatma, Hikâye, Senaryo, Eğitim ve Fetih’dir.  Oyun içindeki en son karakter seviyesi 80 level dir ve her level atlama sonrasında karakter için ödüller verilmektedir.

S4 League Sistem Gereksinimleri

S4 League birinci şahıs nişancı oyunları arasında benzersiz bir oyundur ve kesinlikle oynanacak oyunlar listenize ekleyerek test etmeniz gereken bir oyundur. Bu oyunu oynayabilmek için Sistem Gereksinimleri minimum düzeyde aşağıdaki gibi olmalıdır.

İşletim Sistemi: Windows Xp

İşlemci Tipi: İntel Pentium 3 1,0 Ghz

Ram Miktarı: 2256 MB Ram ya da daha fazlası

Ekran Kartı: Nvidia GeForce 4mx

HDD Veri Alanı: 1 Gb

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.