Ana sayfa » Rocket League Xbox One’a Geliyor

Rocket League Xbox One’a Geliyor

rocketleague_xboxone_header_oynanacakoyunlar

Rocket League Xbox One’a Geliyor

Birkaç hafta önce çıkan dedikodular Rocket League’in Xbox One platformuna geleceği yönündeydi. Birkaç gün önce yapımcının twitter hesabında yaptığı açıklamaya göre bu dedikodular tamamen doğrulandı ve Şubat 2015’de Rocket League’in Xbox One için sürüleceği kesinleşti.

Microsoft’un platformlar arası oynama konusundaki ağır politikası yüzünden oyun maalesef diğer platformlar arasında oynanamayacak. Yani Rocket League Xbox One oyuncuları sadece kendi  aralarında oynayabilecek, PC ve PS4 platformundaki oyuncular ile karşılaşmalara giremeyecek.

Xbox One için Şubat ayında yayımlanacak olan Rocket League’in trailer’ı ise şimdiden hazır.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Erdi Gürsoy

    bunlar zaten xboxu bitirmişti daha ne diye oyun ekliyorlarki 😀 zaten talep yok bişey yok birde artık şu haberleri daha seri paylaşın 😀

  • Hakan Halı

    PC üzerinden oynadığım ve aşırı güzel bir oyun acaba konsolda nasıl oynanıyor merak ettim doğrusu. PS4 üzerinde de oynuyorum ama xbox üzerinden hiç denemedim. İnşallah orada da güzeldir ve kendini düşüren bir oyun olmamıştır.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.