Ana sayfa » Rocket League Cross Platform Özelliği Bugün Çıkıyor

Rocket League Cross Platform Özelliği Bugün Çıkıyor

Psyonix bizlere Rocket League Cross Platform sunabilmek için uzun zamandır çalışıyordu ve oyunculara Rocket League Cross Platform özelliğinin geleceğini açıklamıştı.

Çoklu oyuncu modunda tarihi bir an olan yeni gelecek özellikle 2 milyon Xbox One kullanıcısı sahalarda PC platformunda oynayan oyuncularla karşı karşıya gelebilecekler. Böylelikle oyuncular çok daha fazla oyuncuyla karşılaşmalara girip daha zevkli zamanlar geçirebilecekler. Oyuncular farklı platformda oynayan arkadaşlarıyla da bu sayede hem birlikte hem de karşı karşıya müsabakalar düzenleyebilecekler.Oyuncular eğer isterlese Cross Platform özelliğini açıp herkese açık veya özel maçları başka platformdan oyuncularla oynayabilecekler. Özelliği açmak isteyen oyuncular Options “Ayarlar” bölümünde özelliği aktive etmeleri yeterli olacak.

Oyunun yapımcısı ve Psyonix genel müdürü Jeremy Dunham “PC ve Xbox One oyuncularını bir araya getireceğimiz için gerçekten çok heyecanlıyız. Xbox One oyuncuları Cross Platform özelliğinin ne zaman geleceğini ve nasıl olacağını başladığımız günden beri soruyorlar. Microsoft’un yeni cross-network ilkeleri sayesinde, bu özelliği oyunculara sunmaktan gurur duyuyoruz” açıklamasında bulundu.

Xbox One ve Steam-PC platformlarının karşılaşmaları bugün saat 15:00 PT Zaman Diliminde/ 18:00 ET Zaman Diliminde ve 22:00 UTC Zaman Diliminde başlayarak çıkış yapacak.

Eğer sizde böyle bir özelliğin olduğu bir oyun araştırıyorsanız ve Rocket League oyununu almak istiyorsanız oyunu Steam üzerinden 31,00TL’ye satın alabilirsiniz. 7 Temmuz 2015’te tek bir yapımcı tarafından yayımlanan oyun Arcade,Futbol,Spor türünde. Oyunun içerisinde Rocket League ve müziklerinin olduğu Deluxe Edition paketi 39,00TL ve daha fazla özelliklerin ve türün olduğu 4-Pack paketi ise 89,00TL.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncuya sahip Rocket League oyunun yeni gelecek bu özelliğini bizler de heyecanla bekliyor ve sizlere keyifli dakikalar diliyoruz.

 

 

 

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.