Ana sayfa » Rocket League çapraz platform özelliği geliyor!

Rocket League çapraz platform özelliği geliyor!

Bugün yapılan resmi bir açıklamaya göre Rocket League çapraz platform özelliği yolda.  Microsoft tarafından da bugün onaylanan haber Rocket League hayranları için büyük bir şok etkisi yarattı. Rocket League topluluğunun sürekli olarak platformlar arası oynama özelliğini istemesi üzerine Rocket League Aralık 2015’de resmi twitter hesabında yaptığı bir açıklama ile hayranlarını üzmüştü. Bu açıklamada ise platformlar arası oyun oynamanın mümkün olmadığını bildiren Rocket League için işler artık tamamen değişti.

Bugün Rocket League’in resmi twitter sayfasında yaptığı açıklamaya göre çapraz platformda oynama özelliğinin çok yakında geleceği duyurusu yayınlandı.

Bu ilkbahar aylarında PC ve Xbox One çapraz platform özelliğinin geleceği beklense de bu özellik duruma göre erkene ya da daha geç bir tarihe alınabilir. Yeni özellik hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında bizle ve diğer oyuncular ile paylaşmayı sakın unutmayın!

xbox-one-rocketleague-oynanacakoyunlar

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.