Ana sayfa » Rise of the Tomb Raider çıkış tarihi belli oldu!

Rise of the Tomb Raider çıkış tarihi belli oldu!

Geçtiğimiz dönemlerde Rise of the Tomb Raider hakkında çıkan dedikodular tamamen doğrulandı. Oyunun Ocak 2016 tarihinde çıkacağı söylenirken bugün Steam‘e oyunun eklenmesi bu söylentileri tamamen doğru kıldı.

Bunun dışında ise yayım haklarına sahip olan Square Enix oyunun PC platformu için başka bir detayını ya da sistem gereksinimlerini henüz paylaşmadı.

tombraideroynanacakoyunlar_censored

Önceki Tomb Raider serilerinden yola çıkarak yeni oyunun da başarılı olacağı tahmininde olsak da henüz bunu söylemek için biraz erken.

Amazon France oyunun çıkış tarihini spesifik olarak 29 Ocak 2016 olarak verse de Tayvanın ileri gelen firmalarından biri oyunun çıkış tarihi için 26 Ocak 2016’yı göstermiş.

Önümüzdeki günlerde Rise of the Tomb Raider hakkında daha fazla bilgi geleceğini ve Square Enix’in bizi Deus Ex: Mankind Divided oyununu ertelemesinden sonra bununla şaşırtacağını umuyoruz.

Yeni bilgiler açıklanır açıklanmaz siz okuyucularımız ile taze taze, sıcağı sıcağına bunu paylaşacağımızdan bizi takip etmeyi sakın unutmayın!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.