Ana sayfa » Razer Lancehead ve Razer Lancehead TE Karşılaştırma

Razer Lancehead ve Razer Lancehead TE Karşılaştırma

Razer Lancehead ve Razer Lancehead TE Karşılaştırma Hakkında

Razer, geçen haftalarda görücüye çıkardığı yeni fare modelleri Razer Lancehead ile Razer Lancehead TE bütün oyun severleri adeta büyüledi. Tasarımı, muhteşem RGB aydınlatması ve mekanikleriyle ön plana çıkan bu fare modelleri e-spor oyuncuların çokça tercih edebileceği bir ürün olacak.

Bu haberimizde Razer Lancehead ve Razer Lancehead TE Karşılaştırma ile sizlere Lancehead modelini alırken hangisini seçebileceğizle ilgili fikir vermek istiyoruz:

-Razer Lancehead aydınlatma aktifken 24 saate kadar kablosuz bir kullanım sunabiliyor. Ürünü ayrıca 2.1 metrelik USB kablosu ile kullanabilmeniz de mümkün. Razer Lancehead TE ise yalnızca USB kablo bağlantısı ile çalışıyor.

-Razer Lancehead için 16,000 DPI 5G lazer sensör kullanılmış olmasına rağmen Razer Lancehead TE için 16,000 DPI 5G optik sensör tercih edilmiş.

-Razer Lancehead modelinde Razer’in tescilli teknolojisi olan ‘AFT’ bulunuyor. Razer Lancehead TE modelinde ise buna yer verilmemiş. (Adaptive Frequency Technology: Bu gelişmiş kablosuz teknoloji, frekans kanallarını herhangi bir parazite karşı milisaniyelik aralıklarla tarar ve oyun farenize gecikmeden veri iletimi sağlamak için frekansı kesintisiz olarak iletir.)

-Her iki modelde de Razer Mekanik Switch ve Razer Chroma aydınlatma ile 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneği kullanılmış.

-Ayrıca iki model de ‘Synapse Pro’ teknolojisine sahip. Henüz beta aşamasında olan bu teknoloji sayesinde, oyuncuların kullanım alışkanlıklarını tespit eden bu fare modelleri, böylece en iyi ayarları kullanıcısına sunmayı da vaat ediyor.

Her türden oyunu oynamaktan asla sıkılmayan bir insan. Yeni şeyler öğrenmeye oldukça hevesli. Hızla yükselen yeni neslin tanınacak oyun yazılımcısı olmaya aday.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.