Ana sayfa » Razer Ekipmanları Artık Destiny 2 İçin Oyuncularla

Razer Ekipmanları Artık Destiny 2 İçin Oyuncularla

Razer Ekipmanları Artık Destiny 2 İçin Sizlerle

Oyuncu malzemeleri denince akla ilk gelen şirketlerden biri olan Razer™,  dünya’nın en iyi oyun yapımcılarından Bungie ile Activision tarafından yayınlanıp dağıtılan oyunu Destiny 2 için partner olacaklarını duyurdu. Razer Ekipmanları Artık Destiny 2  Oyunu için daha fazla kolaylıklar sağlayacak gibi duruyor.

Razer, oyunun PlayStation®4, Xbox One™ ve PC platformlarındaki çıkışını heyecanla beklediğini ve Destiny 2 oyuncuları için özel bir ekipman seti hazırlayacaklarını iletti.

Destiny 2 için Razer şirketi ekipmanları arasında yer alacak ürünler şu şekilde; Razer DeathAdder’ın en yeni ve en gelişmiş ürünü Razer DeathAdder Elite (esports oyuncu mause); mekanik klavyelerin dokunma hissini membran tuşların rahatlığıyla buluşturan Razer Ornata Chroma; bütün oyun platformlarıyla uyumlu olarak konfor sunacak şekilde tasarlanmış çok platformlu Razer ManO’War Tournament Edition kulaklık; yumuşak yüzeyli fare altlıkları için endüstri kriteri olarak kabul edilen Razer Goliathus Speed.

Razer ile işbirliği içerisinde olmaktan onur duyduklarını belirten Bungie’nin Marka ve Pazarlama’da sorumlu Kreatif Direktörü Jim McQuillan şu açıklamayı yaptı: “Razer ile Destiny 2 oyuncularının ve aksiyon nişancı oynayanların seveceği yüksek kaliteli ekipman serisi yaratmak için ortaklığa gitmekten büyük heyecan duyuyoruz. Destiny’nin ihtişamlı sanatı ve tasarımları, Razer ürünlerinin güçlü performansı ve donanımları ile buluşturup oyuncu kitlesine Destiny 2 deneyimini özelleştirme şansı sunacak harika fikirler geliştirdi.”

Destiny 2 “27 Mart 2017’de  Twitter” üzerinden konsolda tüm zamanların en büyük çıkış rekorunu kıran Destiny’nin devamı olarak duyurulmuştu.

Bilgisayara gelmesi için oyun şirketine büyük baskı kuran birçok oyuncu amaçlarına ulaştı diyebiliriz. Razer şirketinin CEO’su Min – Liang oyunun konsol ve aynı zamanda PC üzerinden de yayınlanacağını duyurdu.

Razer kurucu ortağı ve CEO ‘su konumunda olan Min – Liang Tan ’ın Razer – Bungie partnerliği için yorumu ise şu şekilde: “Destiny 2 bu yılın en çok beklenen oyunlarından, PC’ye gelmesi için dua eden bir hayran topluluğu var. Destiny’nin yenilikçiliği ve derinliği oyun dünyasında iz bıraktı. Dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden biriyle, oyunun PC lansmanını desteklemek adına çalışacağımız için gururluyuz.”

8 Eylül 2017’de çıkacak olan Razer’ın ekipman seti oyunla birlikte Eylül ayında piyasaya çıkacak.

Teaser video: https://www.youtube.com/watch?v=r2PdbDGYnoo

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

3 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.