Takip Et
Ana sayfa » Rappelz Online » Rappelz Online Tanıtımı

Rappelz Online Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Rappelz Online, Türkiye üzerinde Webzen tarafından yayınlanan fantastik bir MMORPG oyunudur. Sizleri karanlık bir dünyada maceraya sürükleyecek bu oyunda karakterinizi oluşturarak ücretsiz oyun oynayabilirsiniz. Rappelz Online çevrim içi oynanabilen DORYO yani devasa çevrimiçi rol yapma oyunudur.

Rappelz Online Hakkında

Rappelz Online sayesinde Katil, Rahip, Büyücü ve Savaşçı olabilir ve fantastik dünyada karakterinize bir meslek seçebilirsiniz. Oyun içinde üç farklı ırk bulunmakladır. Bu ırklardan Asura, Gaia ve Deva ırklarından birini seçerek mücadeleye başlayabilirsiniz. Irk seçmeden önce yazımızı tamimiyle okumanızı tavsiye ediyoruz zira bu seçeceğiniz ırklar sizin becerilerinizi ve yeteneklerinizi doğrudan etkilemektedir.

Asura ırkı, Deva ve Gaia ırkları arasındaki dengeyi koruyan bir ırk olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ırkın en önemli yetenekleri arasında sıyrılma ve sihirli atak bulunmaktadır. Her ırkta olduğu gibi bu ırk seviyelerine göre yeteneklerini geliştirmektedir.

Deva ırkı, Gaia ve Asura arasındaki kırılgan dengeyi korumaktadır. Sihirli iyileştirme ve savunmaya dayalı kutsama yetenekleri en önemli iki yeteneğidir. Bu ırkın son seviyesi olan ustalık sınıfında, Kutsal Ruh, Yeniçeri, Kara Şövalye, Aziz ve Kâhin gibi özel yetenekleri aktif olmaktadır.

Gaia ırkı, Rappelz dünyasındaki savaşla savrulan dünyanın dengesini sağlayan ırktır. En üstün ve başlıca yetenekleri Doğal sihir, Doğanın gücü ya da güçlü kutsamalar ve tank özelikleridir. Bu özelikler sayesinde Gaia ırkı savunmaya dayalı özelikleri sayesinde diğer ırklar kadar güçlü bir ırktır.

Oyununu diğerlerinden ayrı tutan en önemli özelik yaratık evcilleştirme sistemidir.  Oyun içinde şuan 28 farklı yaratık karakteri bulunmaktadır. Bu karakterler bir kısmı nadir bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesini eğitirseniz karakteriniz o kadar güçlü bir savaşçı olacaktır.

Beğendiniz mi? O zaman oynamak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ayrıca ana sayfamıza giderek oyunun kodunu satın alabilir ve kayıt olabilirsiniz.

Rappelz Online Sistem Gereksinimleri

MMORPG oyunları arasında diğer oyunlardan farklı olarak yaratık evcilleştirme özeliği bulunan Rappelz Online kesinlikle oynanacak oyunlar listenizde olması gereken bir oyun. Rappelz Online Sistem Gereksinimlerine baktığımızda minimum düzeyde cihazınızın aşağıdaki özeliklere sahip olması gerekiyor.

İşlemci Tipi: Intel P4 3.0GHz

Ram Miktarı: 1024 MB

HDD Veri Alanı: 4,0 GB

Ekran Kartı: 256 MB 3D

İşletim Sistemi: Windows Xp

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.