Takip Et
Ana sayfa » Quantum Break » Quantum Break Tanıtımı

Quantum Break Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Quantum Break Tanıtımı Hakkında

Quantum Break, MaxPayne ve Alan Wake’in arkasında bulunan Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Quantum Break exclusive oyunları ile birlikte Sony’nin önüne geçmeyi hedefliyor. Xbox One’ın duyurduğu Quantum Break oyuncular tarafından yoğun ilgi görüyor. Sam Lake yine kalemini konuşturacak gibi gözüküyor. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Quantum Break Tanıtımı yazımızı okumaya devam ediniz.

Quantum Break Hakkında Bilgi

Gamescom da oynanış videosu ile oyuncu kitlesine sunulan Quantum Break çok iyi not aldı. Amerika’da Riverport Üniversitesinde zaman yolculu ile ilgili bir deney yapılır fakat bu süreçte işler ters giderek beklenmedik şeyler bulunur. Deney sırasında orada bulunan Jack Joyce, Beth Wilder ve arkadaşları Paul Serene deney kazasında doğaüstü güçlerin sahibi olurlar. Oyunun videolarında dikkat çeken en önemli kesitler zamanı manipüle etme anlarından oluşuyor. Ana karakter Jack Joyce’un zamanı geri alma, bükme gibi özelliklerini oldukça görebiliyoruz. Düşmanların ana karaktere saldırı anlarında zamanı manipüle ederek izini kaybettirmesi ve aniden düşmanlarına saldırmasının bizi etkilediğini söyleyebiliriz.

İlk bakışta Tom Clancy’s serisi aklımıza geliyor siper alma, kaçma gibi özellikleri ile Tomy Clancy’s e benziyor olsa da kendisine farklı bir dünya yarattığı kesin. Zamanın modifiyesi sırasında yapıların değişimi ve dönüşümü inanılmaz sahnelerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu yüzden görsel bir şölenin bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Sınırlı süreliğine zamanı durdurma yeteneğini kullanıyor olması kimi zaman birilerini kurtarmak kimi zamanda öldürmek için kullanılmaktadır. Bu özel yetenekler ilk bakışta iyilik için kullanılması gerektiği öngörülse bile aynı yetenekleri taşıyan ve kötü bir amaç için kullanmayı hedefleyen düşmanlar ile sıklıkla mücadele edeceğiz.

Remedy Stüdyolarının Xbox One konsolları için özel olarak geliştirdiği Quantum Break ile yeni umutlar taşıyoruz. Sony’nin Exclusive oyunlarının başarılarına ortak olmayı hedefleyen Microsoft galiba bu sefer işi biraz başarmış gibi gözüküyor.

Bilim adamlarının bile çözümlenmesinde zorluk çektiği Quantum teorisi, zaman ve kırılganlık üçlemesinin Quantum Break dünyasına aktarıldığında nasıl bir sahnelerin oluşacağını merakla bekliyoruz.

Quantum Break Sistem Gereksinimleri

Quantum Break oynamak için Intel Core2 Q6600 ya da AMD Phenom X4 955 işlemciye, 4 GB bir RAM’e, GeForce 8600 GT ya da Radeon HD 3870 ekran kartına, DirectX 11 destek, 30 GB boş alana ve son olarak Windows Vista ve üzeri bir işletim sistemine ihtiyacınız var.

Şuan oyunu XBOX Live mağazasından takip edebilirsiniz.

Oyun içerisinde yaşanacak aksiyonların yanı sıra gizemli bir yapı ile kullanıcılarını büyüleyecek olan Quantum Break’i oynamak için sabırsızlanıyoruz. Kim bilir belki ilerleyen günlerde bir video ile karşınıza çıkabiliriz?

Oynanacak Oyunlar olarak bizimde sabırsızlıkla beklediğimiz oyunlar arasında yerini almış durumda.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.