Quantum Break Cracklendi

Quantum Break

PC Xbox One
Xbox Live
6.9

OYLAR

Quantum Break Cracklendi

Bir dönem aralığında bir çok oyuncunun oynadığı oyunlardan Max Payne ve Alan Walke gibi oyunların geliştirici olan Remedy Entertainment, geçtiğimiz yıllarda yeni oyun olan Quantum Break için çalışmalara başlamıştı. İlk olarak Xbox One için özel olması beklenirken, Quantum Break’in Windows işletim sistemlerine uyumlu olacağı yayımlanmıştı. Yeni gelen bilgilere göre Remedy Entertainment’in aksiyon ve gerilim dolu oynunu Quantum Break aynı zamanda Xbox ve Widows 10 kullanıcıları için sunmaya başladı.

Steam ve diğer dijital pazarlarda yer almayan sadece Windows Mağaza‘da bulunan ve satın alınabilen Quantum Break için aynı Rise Of The Tomb Raider gibi crack dosyalarının kırılamayacağını söylüyordu. Ancak P2P ekibi elini çabuk tutarak Quantum Break Crack dosyasını bugün internette paylaştı. Quantum Break Crack dosyası diğer crack dosyalarından biraz farklı diğer korsan oyunlarda olduğu gibi kopyala yapıştır sistemi ile çalışmıyor.

Sadece Windows 10 yüklü bilgisayarlarda oynanabilen Quantum Break, oyunu oynayabilmek için Mağaza bağlantısına ihtiyaç bulunmaktaydı. Mağaza bağlantısını, Quantum Break Crack dosyası baypass yapmak için ise gpedit üzerinden bir takım ayarlamalar yapmak gerekiyor.

Quantum Break’i Crack ile kaçak bir şekilde oynayanları ise küçük birer sürpriz bekliyor. The Following dizisi ile popüler hale gelen Shawn Ashmore Quantum Break’ın ana karakterinde yer alıyor. Eğer Quantum Break’ı crack ile şekilde oynarsanız ana karakterimizin gözü siyah göz bandı ile kapanıyor.

quantum-break-korsan-oynanacakoyunlar

Şifremi Unuttum