Takip Et
Ana sayfa » Project: Theralon » Project Theralon Tanıtımı

Project Theralon Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Oyun: Project: Theralon

Tür: Sandbox, MMO

Geliştirici: Infernum

Yayıncı: Infernum

Yayınlanma Tarihi: TBA

Infernum firması tarafından Cry Engine 3 fizik motoru ile geliştirilen ve yayınlanan Sandbox MMORPG oyun Project: Theralon, yakın zamanda beta testlerine başlıyor! Almanya’da yapılan Gamescom 2012 Oyun Fuarı’nda tanıtılan oyun, aynı zamanda Facebook üzerinden de oynanabilir olacak. 2012 yılının Nisan ayında Açık Beta yayına başlayan Sandbox MMOFPS oyun Brick-Force ile adını duyuran ve büyük oyuncu kitlesine ulaşma başarısını gösteren Infernum, Theralon hakkındaki detayları şu an için paylaşmıyor.

Eski çağlarda geçen Project: Theralon‘da büyük cüsseli ve güçlü bir savaşcıyı yönetiyorsunuz. Balta, kılıç ve ok gibi ilkel silahların yer aldığı oyunda görev ve seviye sistemi yok. Sandbox’ı en iyi şekilde kullanmaya niyetli olan Theralon, oyuncuların kendi oluşturdukları dünyada istedikleri gibi hareket etmelerini sağlıyor. Ejderhaları kullanarak savaşabildiğiniz oyunda yüksek tepelerden atlayarak hasar almadan oyuna devam edebiliyorsunuz.

Henüz beta tarihi duyurulmayan Project Theralon’a ait yeni bilgileri sizlere buradan ulaştırmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.