Takip Et
Ana sayfa » Pro Basketball Manager 2016 » Pro Basketball Manager 2016 Tanıtımı

Pro Basketball Manager 2016 Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Pro Basketball Manager 2016, geliştiricisi Cyanide ve Umix Studios olan yayımcılığı ise Cyanide firması tarafından üstlenilen Basketball Manager simülasyon oyunudur. Oyunun çıkış tarihi olarak 14 Ocak 2016 verilmiş ve steam üzerinden oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda. Oynayabileceğiniz platform ise Microsoft Windows üzerinden oynayabiliyorsunuz.

Pro Basketball Manager 2016 Hakkında

Normal manager oyunlarından daha fazla kapsamlı ve aynı zamanda da gerçekçilik açısından büyük çalışmalar yapılmış olduğu açıkça görülüyor. Oyun içerisinde 70 den fazla şampiyon takım bulunmaktadır ve bu takımları en zirveye taşımak sizin elinizde. En iyi yöneticiliği yapan takımını en yükseğe çıkaracak ve bu sayede de başarısını gösterecektir. Oyunda takımınızı antrenmana çıkarabilir, takımınıza oyuncu satın alabilir ve aynı zamanda da takımınızın finans durumunu yönetebilirsiniz.

Yaklaşık olarak 1000 adet oynanabilir takım bulunuyor ve siz bunlardan birini seçerek basketball manager maceranıza başlayabilirsiniz. Bu takımlar arasından New York, Los Angeles gibi en çok aklımızda kalmış takımları seçebilir ve takımı yöneterek kendi kulübünüzle büyük başarı sağlayabilirsiniz. Kendi kulübünüzün yanında bir de isterseniz milli takım da çalıştırabilirsiniz. Mücadelenin hat safa olacağı bu oyunda 70 den fazla dünya şampiyonası bulunduğunu söylemiştik, bunlar ise; ABD kolej, ulusal Amerika, Afrika, Avrupa veya Asya ligleri gibi birçok şampiyon takımlar yer almaktadır. Unutmamalıyız ki her ligin kendi kuralları da bulunmaktadır. Oynadığınız lige göre oyuncu alımları fark edecek ve buna benzer alınan vergileri iyi yönetmeniz gerekiyor. Detayı bol bir oyun olan antrenman, gözlemcilik ve finans gibi durumları yönetebileceğiniz ve tek bir oyuncuya antrenman yaptırabileceğiniz gibi toplu olarak da oyuncularınıza antrenman yaptırabilirsiniz.

Arayüz bakımından ise yine detaylı bir yapı seçilmiş takım renkleri olsun Manager profiliniz olsun ayrıntıya önem verilmiş, ad soyad, yaş gibi birçok değişiklik yapabiliyorsunuz. Belki de oyuncuların çok seveceği diğer bir yön ise Database editörü ile istediğiniz takım ve oyuncunun ismini değiştirebilirsiniz.

Oynanacak Oyunlar olarak oyunun çıkışı ile büyük ilgi göreceğini düşünüyoruz ve sizde yeni oyunlar arayışındaysanız bu oyunu o listeye almayı unutmayın. Oyun Single Player olarak oynayabilirsiniz ve steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Pro Basketball Manager 2016 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10

İşlemci: AMD veya İntel dual-core 2.5ghz

Ram : 3 GB veya daha üstü

Ekran kartı: Ati Readon HD5670 veya Nvidia GeForce GTX 260 veya daha üstü

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.