Ana sayfa » Pokemon GO Türkiye Sunucusu Yolda!

Pokemon GO Türkiye Sunucusu Yolda!

Bu gece saatlerinde oyuna Türkiye sunucusunun eklenmesi ile Pokemon GO Türkiye severleri büyük bir sevinç yaşadı. Sunucuların eklenmesi ile beraber oyuncular App Store ve Google Play gibi uygulama mağazalarına baktılar fakat henüz uygulamanın buralara eklenmediğini gördüler.

Niantic gün geçtikçe oyunu çoğu ülke için erişilebilir konuma getiriyor. Bugün ise aralarında Türkiye’nin de bulunduğu Singapur, Tayland ve Tayvan gibi ülkelere de erişim açıldı. Kısa süre içerisinde bu ülkelerin mağazalarına eklenecek uygulama ile beraber artık oyuncular kendi ülkelerinin mağazalarından oyunu indirebilecek ve uygulama içi satın alımları gerçekleştirebilecek. Pokemon GO Türkiye sunucusunun durumunu kontrol etmek isteyen takipçilerimiz sunuculara buradan ulaşabilir ve durumları görebilirler.

Uygulamanın Türkiye Mağazasına bugün içerisinde eklenmesi beklense de aksaklıklara her zaman hazır olmakta fayda var. Bu durumda ise bize düşen tek bir şey var;

“As bayrakları as, Pokemon GO Türkiye sunucusu açıldı!”

Pokemon GO apk

Pokemon GO hakkında tüm rehberlerimize ulaşmak için aşağıdaki linkler takip edin!

Pokemon Yerleri Nerelerdir? Hangi Tip Pokemon Nerede Bulunur?

Kapsamlı Pokemon GO Rehberi

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.