Ana sayfa » Pokemon GO Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Pokemon GO Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Merakla beklenen Pokemon GO Oynanış Videosu sızdırıldı!

Niantic tarafından geliştirilmekte olan ve yayımcılığını The Pokemon Company isimli firmanın henüz piyasalarda yerini almadan ilk oynanış videosu sızdırıldı. Mobil tabanlı olan Pokemon GO için oynanış videosu gerçekten önemli ipuçları veriyor. Pokemon GO Oynanış Videosu bize önemli ipuçları verirken aynı zamanda eleştirilere de açık kapı bırakıyor.

Pokemon GO Oynanış Videosuna baktığımızda Lynn96 isimli 9. seviye bir oyuncu tarafından videonun alındığını görüyoruz. Video ilk başlarda tam kaliteli bir görünüş sağlamasa da ilerleyen saniyelerde biraz daha toparlıyor. İlk oynanış videosunda gördüğümüz Pokemon ise Ivysaur oldu. Sürükle bırak yöntemi ile gönderdiğimiz Poke toplarının ıskalama oranı bulunuyor. Iskalama oranı ile beraber Pokemonları yakalasanız bile bu Poke Toplarından kaçabileceğini görebiliyoruz. Videoda gördüğümüz bir diğer ayrıntı ise Poke Toplarının çeşitleri oluyor. 4 Çeşit Poke Topuna sahip olan bu bu karakterimizin Poke Topları ise şu şekilde:

Poke Ball
Great Ball
Ultra Ball
Master Ball

Bu toplar sayesinde Pokemonları kaçırma şansımız biraz daha azalıyor. Bahsedilen bu Poke toplarının para ile satılıp satılmayacağı henüz belli değil. İlk oynanış videosu olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var. Genel olarak gerçek dünyada Pokemon yakalamayı amaçlayan bu oyun için beklentilerimizin daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0
  • Toprak

    Gerçekten varmı bu oyun ? Şu an Onanacak Oyunlar Sitesinin var olmasına gerçekten çok ama çok mutlu oldum. Bir kez daha Teşekkür ediyorum Site çalışanlarına . Senelerce bu çizgi filmin 3d olabilicek şekilde bir oyununun nasıl olacağını merak ettim, zaman zaman aradım durdum oyun firmalari Aşamalı oyun yapabilmek için senaryo aramamali , bunun la ilgili pek çok animeyi göz önüne alabilirler. Pokémon gibi bir sürü Anime Dizisi mevcut , Dragon Ball ve serisi , One Piece , Death Note, Naruto , ve daha bir sürü aklıma gelmiyor şu an heyecandan . Teşekkürler Oynanacak oyunlar lafı kısa kesip Pokémon GO nun peşine düşeceğim Sizi seviyorum 🙂

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.