Ana sayfa » Pokemon GO Hesap Satışı Başladı!

Pokemon GO Hesap Satışı Başladı!

Pokemon GO furyası son hızıyla devam ederken yavaş yavaş Pokemon GO Hesap Satışı boy göstermeye başladı! Henüz Pokemon GO takas sistemi dahil edilmediği halde doğrudan hesaplarını eBay ve diğer satış sitelerine koymaya başlayan oyuncular oldukça dikkat çekti.

Pokemon GO Takas Sistemi ile beraber oyunculara güzel getirisi olacağını düşünen büyük bir kitle, takas sistemi genele kadar kastıkları hesapları satarak güzel paralar elde edebiliyorlar. Bir örnek vermemiz gerekirse; 22 Seviye ve ortalama 1500 ~ 1100 arası CP’ye sahip Pokemonları olan bir hesap, 400 dolar gibi bir rakama satılabiliyor. 400 doları gördüğünüzde bu işe giriyoruz diye yanınızdakini dürtmediyseniz, tekrardan düşünmelisiniz 🙂 Niantic firmasının yaptığı açıklamara göre hesap satma ve satın alma gibi durumlarda hesabınızın müşteri haklarından mahrum bırakılacağını ayrıca hesaplarınızın kalıcı olarak bloke edileceğini belirtti.

eBay üzerinde Pokemon GO Hesap Satışı yapan bir satıcı: http://www.ebay.com/itm/POKEMON-GO-ACCOUNT-LEVEL-23-1800CP-GYARADOS-INCLUDED-/191926100769?hash=item2cafafe321:g:GWgAAOSwZVlXjZWD

Pokemon Go Trade Hesap Satışı

Pokemon hesap satışı ile beraber hile konusunda oldukça yetersiz kalan Niantic, bu durumlardan sonra ne gibi önlemler alacağını merakla bekliyoruz. Paranın dahil olduğu oyunlarda hile konusunda alınan önlemler genellikle yetersiz kalırken, oyuncuların firmaya olan güveni şuan için tam görünüyor. Ufak bir araştırma sonucunda ise hile kullanan oldukça fazla oyuncunun olduğunu da belirtelim. Pokemon GO hesap satışı yapmayı ya da almayı düşünüyorsanız lütfen dikkatli olun. Alacağınız hesaplar sizden geri alınabilir, hesabınız kapatılabilir ya da müşteri haklarından mahrum kalarak hiç bir destek almamanız sağlanabilir.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.