Takip Et
Ana sayfa » Playerunknown’s Battlegrounds » Playerunknown’s Battlegrounds Tanıtımı

Playerunknown’s Battlegrounds Tanıtımı

Playerunknown’s Battlegrounds Hakkında

Online oyunları sevenler için yeni bir oyun seçeneği daha olan Playerunknown’s Battlegrounds oyunu savaş oyunu sevenlerin dikkatini çekmektedir. Seçtiğiniz bölgeye uçak ile giderek bu şekilde havadan atlayış yaptıktan sonra oyuna başlanıyor. Oyunda indiğiniz adada 100 kişiye karşı savunma yaparak bu şekilde oyunu devam ettirmeniz gerektiği gibi aynı zamanda yanınızda olan oyuncular ile koordineli olarak devam ettirmeniz gerekir.

Oyunda hayatta kalmaya çalışarak bu şekilde savaşa devam etmeniz gerekir. Saatlerce keyifle oynanacak ve farklı alanlarda devam edecek olan oyunda oyuncular silahlar ile kendilerini savunarak bu şekilde hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Oyunu oynamak isteyenler satın alarak bu şekilde bilgisayarlarına kurduktan sonra diledikleri her durumda oyuna kaldıkları yerden devam edebilirler.

Playerunknown’s Battlegrounds Oyunun Detayları

Bilgisayar oyunları sevenler için hazırlanmış olan yeni bir oyun seçeneği olarak Playerunknown’s Battlegrounds nasıl oynanır? Sorusunun cevabını sistemde bulabilirsiniz. Oyunun amacı tek kişinin hayatta kalmasını ve kazanmasını sağlamak olduğundan oyunu oynayanların tamamı arasından yalnızca bir kazanan olacaktır.

Oyun toplulukların düşüncelerini toplayarak hazırlandığından özellikle talepleri karşılayacak bir kapasiteye sahiptir. Oyunu oynamak isteyenler ilk olarak oyunu satın aldıktan sonra giriş yaparak bu şekilde uçak ile adaya giderek orada havadan iniş yaptıktan sonra oyuna başlamaktadır. Oyun 8 km bir alana sahip olan harita üzerinde oynandığından geniş alanda devamlı maceralara atılmak mümkündür.

Playerunknown’s Battlegrounds İndirme

Online oyunlara ilgi duyanlar için yeni bir oyun seçeneği olarak savaş oyunları arasında yer alan oyunu oynamak için öncelikle satın almanız gerekir. Satın aldıktan sonra çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz oyun yalnızca bir oyun olmak dışında aynı zamanda hayatta kalma savaşı olarak da adlandırılabilir.

3 boyutlu olması gerçekçi bir oyun içerisinde yol almanızı ve daha heyecanlı bir süreçte oyuna devam edilmesini sağlamaktadır. İngilizce ve Türkçe destekli olan oyunu bu sayede oynamak isteyenler dil seçeneğini tercih ederek de oynayabilir ve daha keyifli zaman geçirebilirler. Tek kişinin kazanacağı oyunca hayatta kalmak tek gayeniz olacağından dikkatli hareket edilmesi gerekiyor.

Playerunknown’s Battleground Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB ve üzeri

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i5-4670 / AMD FX-8300işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 12 GB ve üzeri

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.