Ana sayfa » Alan Kişiye Binbir Pişmanlık Yaşatan En Kötü Oyunlar Listesi

Alan Kişiye Binbir Pişmanlık Yaşatan En Kötü Oyunlar Listesi

Bir oyuncunun başına gelebilecek en kötü oyunlar listesini hazırladık. Beğeni olarak kişiden kişiye değişebilir ama eleştirilerin çoğunluğuna bakacak olursak bu 5 oyun oyuncularını bir hayli hayal kırıklığına uğratmış. En kötü puanlamalarla dolu bu oyun listesi okuyucularımız için bir uyarı niteliğinde olsun istedik. Meta-critic gibi önemli puanlama sitelerinden aldığımız bilgilere dayanarak bu listeyi sizlere sunuyoruz. Hadi listemize geçelim.

5- Motorbike

Bu oyun o kadar nefret edilmiş ki internette hakkında bulabileceğiniz görsel sayısı hemen hemen hiç yok diyebiliriz. Eğer şanssız biriyseniz hayatınızın bir kısmında 45TL’nizi bu oyunu alarak yakmışsınız demektir. Eğer şanslı biriyseniz bu oyunu hiç duymamışsınız demektir. Büyülü ve geriye gidemeyen bir motosikletin üzerinde ilerlediğiniz Motorbike oyunu kötü sahneleri, sürücünüzü içine çeken kırık zeminler yaratan oyun hatalarıyla en kötü değerlendirmeler arasına girdi.

Eğer sadist bir arkadaşınız varsa size bu oyunun multiplayer modunu oynatmış ya da oynatacak olabilir. Birbirinizle yarışmayı bir kenara bırakıp tek bir sorunla karşılaşacaksınız; sizi önemsemeyen ve kafasına göre ayrılan kamera açıları.

4- Fast & Furious: Showdown

en kötü araba oyunu

“Bir filmin oyunu asla iyi olmaz” sözünden güzel bir atasözü olabilir. Herkesin büyük ilgisini toplayan Fast & Furious ışığından yapılan bu oyun da maalesef bu söze uyan türden. Oyun PC, Xbox 360, ve PS3 platformlarında çıkmasına rağmen hepsinde yetersiz bir performans gösterdi. Yetersiz karakteristik özellikler içeren yarışçıyla oyuncularına hiç zevkli anlar yaşatmadı. Filmden karakterleri göstererek küçük heyecanlar yaşattı yaşatmasına ama bu durum oyun için yeterli iyi değerlendirmeye yol açmadı.

Yetersiz sahneleri, filmin kötü temsili, oyun içi hatalar ve çok bekleten bekleme sahneleri bu oyunu oyun dünyasında zarar görmüş bir değerlendirme tablosuna sahip olmasına sebebiyet verdi. Daha da kötüsü oyunda olan karakterlerin hiçbiri filmdekilere ne ses ne de görünüş olarak benzemiyor. En kötü oyunlar listemizde dördüncü sıraya yerleşen Fast & Furious: Showdown’ın film versiyonlarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.

3- Leisure Suit Larry: Box Office

Leisure Suit Larry

Eleştirmenler tarafından oyunun adına aşırı kötü sıfatlar takıldı, oyunun çıktığı yılda daha da kötü denebilecek oyunlar olmasına rağmen 2009’un En Kötü Oyun dalında ödüle sahip oldu. +18 oyun olmasına rağmen çıplaklığı gereksiz ve aşırı aşağılayıcı kullanmış bir oyun olarak değerlendirildi.

2- Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade

Party 30 Great Games Obstacle Arcade

Eğer bir aile partisini mahvetmek isteyen haylaz bir çocuksanız bu oyunu ailece oynamanızı ve başka bir oyuna bakmanızın gerek olmadığını önerebiliriz. Oyunun Türkçe çevirisi sizlere oyun hakkında bazı bilgiler vermiş olabilir. Kötü illüstrasyonları ile oyun düşük değerlendirmeler aldı. Böyle bir oyundan fazla bir performans beklememize rağmen beklenilenin bile altında bir deneyim sunan bu oyunu almayın deriz.

1- Ride to Hell: Retribution

Ride to Hell Retribution

İşte kazananımız; Ride to Hell: Retribution. PC, Xbox 360 ve PS3 platformlarında oynanabilen oyun düşük kaliteye sahip ve kötü montajlarıyla hiçbir şey anlaşılmayan bir yapıya sahipti. Oyunu sıfır puanlamadan kurtaran büyük ihtimalle oyunun ses sanatçılarıydı.

 

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.