Ana sayfa » Phantomers Yeni PvE Haritası

Phantomers Yeni PvE Haritası

Phantomers Yeni PvE Haritası : Tapınak Oyun Severlerle

Yeni içerikleriyle Phantomers oyuncularına yeni heyecanlar sunmaya devam ediyor. Taktiksel MMOFPS oyunu olan Phantomers’a yakın bir tarihte eklenen ve oyuncuların büyük ilgiyle oynadığı PvE modu şimdi yeni içeriklerle oyuncuların karşısına çıkıyor. Tabi Phantomers yeni PvE haritası ile de yetinmemiş olup yeni silahlar yeni karakterler eklenerek devam edeceklerini de şimdiden söyleyelim. 21 Temmuz tarihli sunucu bakımı ile bu yeni PvE içerikleriyle oyuncuların çeşitlilikten memnun kalacağını düşünüyoruz.

Phantomers Yeni PvE Haritası Görüntüleri

Yeni PvE haritası olan Tapınak, ilk PvE haritası olan Arena’ya göre daha uzun soluklu bir macera içerisinde olabileceğiniz, daha zor ve tam bir takım halinde ilerlemenizi gerektirecek bir harita olacak. Haritada 5 aşamalı bir yapı mevcut ve her aşamada farklı bölgelere gitmeniz gerekiyor. Bu bölgelerde ise dalgalar halinde yaratıklarla savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Her bölgede ise tuzaklar bulunuyor, tabi bu tuzakların ne zaman, nereden ve nasıl çıkacağını kestirmeniz gerekiyor. Tüm bu tuzakların ve yaratıkların yanında iyi bir taktik yapanız da sizin ve takımınızın oyun sonu ulaşacağınız ödüle sizi bir adım daha yaklaştıracaktır.

Tüm bu aşamaları geçtiniz ve son odaya, son aşamaya kadar geldiğinizde 2 yeni yaratıkla karşılaşacaksınız ve bunlardan bir tanesi ise Antik İskelet olacaktır. Bu Antik İskelet, düşük HP değerine sahip olmasına rağmen sizi yanıltacak bir yeteneğe sahip, bu yetenek ise ortadan kaybolabilme özelliğidir ve oyunculara fazlasıyla zorluk yaşatacağa benziyor. Son bölge yani son aşamaya gelindiğinde ise haritanın en güçlü yaratığı olan Vulcan ortaya çıkacak ve büyük zorlu bir savaş ile onu alt edebileceksiniz. Vulcan’ın diğer bir özelliği ise alan ile büyük hasar verebiliyor olması. Dolayısıyla onu alt etmek sizleri bir hayli zorlayacaktır. Ama oyun sonu alabileceğiniz 2 yeni silah ve yeni karakter için bunu denemeye değer diyebiliriz.

Phantomers Yeni PvE Haritası Tapınak İçerikleri

İlk harita olan Arena’nın devamı olarak ilerleyen yeni PvE haritasını denemenizi kesinlikle öneriyoruz. Yeni silahlar ve karakter için şimdiden sizlere şans diliyoruz.

Oynanacak Oyunlar olarak Phantomers incelememize bakıp oyun hakkında bilgi alabilir veya tüm haberlere göz atabilirsiniz.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.