Takip Et
Ana sayfa » Phantomers » Phantomers Tanıtımı

Phantomers Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Phantomers Tanıtımı Hakkında

Dream Execution’a ait  tarafından kendi ürettikleri Jindo oyun motoru ile geliştirilen Phantomers, askeri içeriğe sahip free2play MMOFPS oyunudur. Geliştirilme süreci Open Beta ile devam eden oyun, Knight Online ile önemli bir başarı elde eden NTTGame tarafından 2015 yılı sonlarında Türkçe dil desteğiyle tam sürüm olarak oyun severler ile buluşacak. Phantomers Tanıtımı ile oyun hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Phantomers’da Nick, Hammer, Victoria, Crow, Bishop, Black Cat ve Crack adında, her biri özel yeteneklere ve silahlara sahip 7 karakter yer almaktadır. Oldukça geniş bir içeriğe sahip olan oyunda karakterlerin ana silahları dışında mayın, drone, nöbetçi silah gibi haritaya konumlandırılabilen ve düşmanın menzile girmesiyle kendiliğinden devreye giren gelişmiş savaş araçlarından da bulunmaktadır. Belirli aralıklar ile tekrar kullanılabilen bu araçlar kritik bölgelere yerleştirilerek rakip takıma karşı taktiksel üstünlük sağlanabilir. Yetenekleri sevmeyen oyuncular unutulmamış. Bu oyuncular odalarını kurarken size verilen oda ayarlarını değiştirerek, kurmuş olduğunuz odada yetenekler çalışmayacaktır.

Farklı doku ve ortamlara sahip toplam 12 harita bulunan Phantomers‘ın oynanabilir 5 ayrı oyun modu bulunmaktadır. Team Deatchmatch, Search and Destroy, Free for All, Domination ve Sniper adındaki bu modlardan dilediğinizi seçerek takım oyunuyla rakiplerinizi yenilgiye uğratabilir, hedefi yok ederek puan kazanabilir ya da tek başınıza yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Sniper sevenler mutlaka Castle isimli haritada oynamalarını tavsiye ediyoruz. Bu haritalar içerisinde Efes Antik Kenti görmek mümkün. Ülkemizde bulunan Efes Antik Kenti gerçekten güzel bir biçimde oyuna aktarmayı başarmışlar.

Oynanacak Oyunlar olarak bizzat oyunu test ederek yaptığımız bu anlatım ile beraber mutlaka sizlerinde denemesini tavsiye ediyoruz. Tamamiyle farklı bir FPS heyecanı yaşatan oyun, size zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyecek. Oyuncunun yayıncı Firması olan NTTGame’den ayrıca aldığımız haberlere göre MMOFPS türündeki oyunlara yeni bir soluk getireceklerini açıkladılar. İlerleyen zamanlarda Lig Sistemini dahil ederek yapacağınız klan ve bireysel dereceli maçlarınız bu liglere dahil edilmiş olacak. Bu sistem aslında MOBA oyunlarda alışık olduğumuzun tıpatıp aynısı. Tek farkı, MMOFPS türünde olan bir oyunda olması olacak.

Bu özellikler ve çok daha fazlası yeni nesil MMOFPS oyunu Phantomers’da sizleri bekliyor olacak!

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.