Ana sayfa » Phantomers’ta PvE Hazine Avcısı Modu Heyecanı Başlıyor!

Phantomers’ta PvE Hazine Avcısı Modu Heyecanı Başlıyor!

PvE: Hazine Avcısı Modu Phantomers’ta!

Türkiye yayın haklarını NTT Game’in üstlendiği taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers’ta güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. Yakın dönemde odadan atma oylaması, yerden silah alma özelliği, Hardcore modu ve Tower haritası gibi güncellemeler alan Phantomers’ta Tam Sürümün en büyük habercisi olan PvE: Hazine Avcısı Modu 9 Haziran tarihli sunucu bakımı ile birlikte oyuna ekleniyor.

PvE: Hazine Avcısı Modu’nda oyuncular takımlarını oluşturarak Arena içerisinde dalgalar halinde gelen yaratıklara karşı koymaya çalışacaklar. Zorlu yaratıklara karşı geçilen 4 dalganın sonunda da Antik Maya Muhafızı Huracan heybetli görünüşü ile karşımıza çıkacak. Huracan ile mücadele ederken sabırlı ve dikkatli davranmakta fayda olduğunu belirtelim. Bu aşamada sadece Huracan ile değil, tehlikeli tuzaklar ve ölümcül yaratıklar ile de aynı anda mücadele etmemiz gerekecek. Ama korkmayın; oyun içerisinde karşınıza gelen yaratıkları öldürerek toplayacağınız Oyun Puanları ile özel kutular çıkartabilirsiniz. Özel kutuların içerisinde canlandırma, toplu iyileştirme, bazuka, mini gun vb. birçok ekstra özellik sizleri bekliyor olacak. Mücadelenizde bu özellikler size büyük bir avantaj sağlayacak, fakat Huracan’a karşı bunlar da yeterli olmayabilir. Çünkü takımınızdaki bir kişinin yapacağı bir hata mücadelenizin sona ermesine sebep olabilmektedir. Bu yüzden takım olarak hareket etmekte fayda var. Eğer her şey isteğiniz şekilde gider ve Huracan’ı alt etmeyi başarabilirseniz birbirinden güzel ödüllerin de sahibi olacaksınız.

Oldukça heyecanlı, bir o kadar da eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaya hazırlanan Hazine Avcısı modu hakkında hazırlanan tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca mod hakkında detaylı bilgi de burada.

PvE modunun yanı sıra 9 Haziran tarihli sunucu bakımı ile birlikte 2016 Avrupa Futbol Şampiyonasına özel hazırlanan Türk Milli Takım formalı karakterler Phantomers marketindeki yerlerini alacaklar. Futbol coşkusunu oyuncularına en iyi şekilde yansıtmak isteyen Phantomers ekibi düzenlediği Tahmin Etkinliği ile de grup aşamalarında gerçekleşecek 36 mücadeleye özel “Kim Kazanır” etkinliği düzenliyor. Etkinlik hakkındaki detaylarını da burada bulabilirsiniz.

Phantomers ekibi oyuncularını tatmin edecek içerikler ve eklentiler hazırlamaya devam ediyor. Başarılarının devamını diliyoruz.

Phantomers Resmi Forumundan alınan PvE Modu Hakkında detayları içeren yazıyı aşağıda görebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Yakın bir tarihte oyuna eklenecek olan PvE Modu hakkında GM ekibi olarak sizlerle bir takım bilgiler ve tüyolar paylaşmak istiyoruz. Bu oyun modunu bitirmeniz için öncelikle aşağıda yer alan bilgileri çok dikkatli okuyunuz

PvE moduna giriş yapabilmeniz için, normal oda kurma yöntemiyle odanızı oluştururken “AVCI: PVE” seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Maksimum 6 oyuncudan oluşabilen PvE modunun Normal ve Horror olarak iki farklı zorluk seçeneği bulunuyor. İsimlerinden de anlaşılacağı üzere, Normal mod her oyuncuya hitap ederken, Horror modu çok daha zor bir oyun oynamak isteyen oyuncularımız için hazırlandı.

Büyük bir arenada gerçekleşen PvE modu 5 ayrı etaptan oluşuyor. Bir etaptan diğerine geçiş yapabilmek için verilen görevleri yapmanız gerekiyor. (Örnek; 100 Yaratık öldür, 70 Yaratık öldür vb.) Yaratıkları öldürdükten hemen sonra finalde karşınıza çıkan etap Boss‘unu alt etmek zorundasınız.

Her oyuncunun öldükten sonra 1 hakkı var. Bu hak sona erdiğinde, yalnızca takım arkadaşları ölen oyuncuyu yerden kaldırabiliyorlar. Öldükten sonra dirilme hakkının kaybolmaması için yaklaşık 10-15 saniye arası bir süreye sahipsiniz. Bu süre zarfında takım arkadaşınız sizi kaldırabilirse, yeniden doğma hakkınız kaybolmayacak.

Arena’da yaratıklar ile mücadele ederken aynı zamanda arena zemininden aniden çıkan tuzaklara karşı da dikkatli olmalısınız. Tuzaklar sizi yakaladığı an öldürme yeteneğine sahip. PvE modunda her etapta farklı yaratıklar bulunuyor. İlk olarak 100 adet Maya Zombisi, sonrasında ise Maya Zombisi olarak yer alan yaratıkların yanında ekstradan farklı ve yeni türler oyuna dahil oluyor. Son etapta ise az önce belirttiğimiz üzere final/etap boss’u karşınıza çıkıyor. Boss’un tek başına olmayacağını, yanında muhafızları ve diğer tüm yaratıklarla birlikte size saldıracağını unutmayın!

Arenada bulunan yaratıkların isimleri:

Maya Zombisi
Maya Mumyası
Maya Okçusu
Maya İfriti
Antik Sürüngen (Boss Muhafızı)
Antik Golem (Boss Muhafızı)
Huracan (Boss)

Oyuncular öldürdükleri yaratıklar ve Boss’a verdikleri hasar başına puan elde edecekler. Bu puanları biriktirerek 2000 puan‘a ulaştıklarında Arena’nın 2 farklı noktasında bulunan kutulardan rastgele eşya çıkarabilecekler. Bu eşyalar arasında en önemlisi ‘Tüm takımı yeniden canlandırma‘ eşyası. Eşya kutularının dışında, haritada 2 adet can kutusu ve 2 adet de mühimmat kutusu bulunuyor. Oyuncular canları ve mermileri azaldığında bu kutulara yönelebilirler.

PvE modunu başlattıktan sonra odaya girme ve çıkma işlemleri yapamıyorsunuz. Bu yüzden etkinliğe tam takım (6 kişi)giriş yapmanızı öneriyoruz.

PvE Modunu izlemek isteyen oyuncularımız için yayınımızdan bir video: https://www.twitch.tv/nttgame/v/68911101

Bugün gelen ek yama ile beraber yaratıklara verilen hasarlar artık gözükecek.

Phantomers PvE Hazine Avcısı Yaratıkları

Normal modu bitirdiğinizde alabileceğiniz ödüller:

SCAR H A102 Maya Set
Altın ve EXP
M82A3
Desert Eagle
P90
M4A1
Kukri
L115A3
Glock18
SCAR-L
Massive Bomb
Supply Grenade

Horror modu bitirdiğinizde alabileceğiniz ödüller:

Muscle Hammer
Champion Hammer – Maya
SCAR H A102 Maya Set

Altın ve EXP
M82A3
Desert Eagle
P90
M4A1
Kukri
L115A3
Glock18
SCAR-L
Massive Bomb
Supply Grenade

PvE Modu Özel Eşyaların Görüntüleri:

Phantomers Champion Hammer - Maya Phantomers Muscle Hammer Phantomers SCAR H A102 Maya Set

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.