Ana sayfa » Büyük İlgiyle Beklenen Phantomers Dereceli Lig Sistemi Oyuna Eklendi.

Büyük İlgiyle Beklenen Phantomers Dereceli Lig Sistemi Oyuna Eklendi.

Kıyasıya Rekabet Başlasın Phantomers Dereceli Lig Sistemi Aktif!

Phantomers oyuncularının büyük bir ilgiyle beklediği Dereceli Lig Sistemi oyuna eklenerek oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda ve genel olarak büyük heyecan yaratmış görünüyor. Kıyasıya bir rekabet yaratacağı konusunda ise hiç şüphemiz yok. Oyuncuların da şuana kadar yeni güncelleme ile gelen Dereceli Lig Sistemine olan ilgileri gözlerden kaçmıyor. Büyük bir rekabet içerisinde geçecek bu sistem, uzun süredir beklenen bir güncelleme idi. Bu büyük ilgiyle beklenen Phantomers Dereceli Lig Sistemi oyuna eklenerek, oyuncuların oyunda kendi dışında diğer rakiplerine karşı ne kadar iyi olduğunu gösterir bir yapıya dönüştürüldüğünü ve yapılan mücadelelerin daha anlamlı bir hal aldığı açıkça görülmektedir.

Peki Dereceli Lig Sisteminde Neler Var?

phantomers-dereceli-lig-sistemi

İlk olarak bu sisteme ister kendiniz yani tek başınıza kayıt olarak katılabilir veya arkadaşlarınızla, klan üyelerinizle katılabiliyorsunuz. Bu maçlar sonucunda ise zorluk seviyeleriniz belirlenmiş ve ona göre ayrılmış 5 farklı ligden birine yerleştiriliyorsunuz ve bu ligler üzerinden ilerleyerek en üst lige yani zirveye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Dereceli lig sistemine kayıt için giriş yaptığınızda karşınıza ise sizin liginizde bulunan oyuncular ve güçleri birbirine yakın olan oyuncular toplanıp otomatik olarak maç oluşturulmaktadır.

dereceli-lig-sistemi-siralama

Bu sistem içerisinde ise 5 farklı lig bulunuyor ve her lige ait 3 farklı derece bulunmaktadır. Bulunmuş olduğunuz ligin birinci derecesine ulaşıncaya kadar üst üste galibiyetler alarak diğer lige ulaşmaya çalışmanız gerekiyor ki bu sayede Şampiyon ligine ulaşabilesiniz.

dereceli-lig-sistemi-icerik

Diğer bir ayrıntı ise lobi üzerinde profilinize giriş yaptığınızda veya diğer istatiksel bölümlerde Dereceli lig sisteminde hangi ligde ve hangi derecede yer aldığınızı kaç galibiyet, kaç tane mağlubiyet, kaç tane terk etme ve toplamda kaç oyun oynadığınız gibi istatistikleri görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ise Öldürme, Ölme, Öldürme/Ölme oranı ve Asist oranlarını da görebiliyorsunuz.

Bu Lig Atlamanın Bir Ödülü Var Mı?

Evet lig atlamanın sizi daha iyi bir oyuncu olduğunuzu göstermenin yanı sıra diğer ödülleri de bulunuyor. Bunlar;

Bronz Ligden Gümüş Lige Yükseldiğinizde:

-10 Antik Para
-10.000 Altın
-30 Günlük Kukri Shark

Gümüş Ligden Altın Lige Yükseldiğinizde:

-20 Antik Para
-20.000 Altın
-30 Günlük 92FS Chrome

Altın Ligden Uzman Lige Yükseldiğinizde:

-30 Antik Para
-30.000 Altın
-30 Günlük AK47 Twist

Uzman Ligden Şampiyon Lige Yükseldiğinizde:

-40 Antik Para
-40.000 Altın
-25 Elmas
-30 Günlük Vulcanist Kostümü
-30 Günlük M82A3 A102

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak Phantomers’ın gelişim süreci ve oyuncuların oyuna ilgisinin büyük oranda devam ettiğini görüyoruz. Henüz denemediyseniz FPS sever oyuncuların hemen denemesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi için Phantomers incelememize göz atabilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.