Ana sayfa » Phantomers Bomba Gibi Geliyor!

Phantomers Bomba Gibi Geliyor!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına Phantomers Bomba Gibi Geliyor!

NTTGame’in yayıncılığını üstlendiği MMOFPS oyunu Phantomers, tam sürüm öncesinde birbirinden önemli güncellemeler almaya devam ediyor. Haziran ayı içerisinde tam sürüme geçmesi planlanan oyunda son 2 hafta içerisinde oyuncularının istekleri doğrultusunda oyuna birçok içerik eklendi. İşte bunlardan bazıları;

*Rütbe Sistemi

*Yerden Silah Alma

*Odadan Atma Oylaması9

*Günlük Görev Güncellemesi

Bunlarla birlikte oyun içerisinde yer alan hataların büyük bir kısmı da giderildi.

Oyunda güncellemelerin yanı sıra Phantomers ekibi ülkemizde coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramı için de birbirinden güzel içerikler ve etkinlikler hazırladı.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Phantomers’a giriş yapan oyuncular Türk bayraklı silahların sahibi olacaklar. Ayrıca Phantomers arka plan görseli de 23 Nisan’a özel olarak tasarlandı ve değiştirildi.

Phantomers 23 Nisan Arka Planı

Aynı şekilde 1 Mayıs İşçi Bayramı için de özel hazırlıklar yapan ekip, İşçi bayramını temsilen yeni bir karakteri ve yakın dövüş silahı olarak kullanılacak olan ingiliz anahtarını oyuna ekleyecek. Oyuncular 1 Mayıs günü Phantomers’a giriş yaparak hem yeni karakteri hem de ingiliz anahtarını 15 gün boyunca kullanma hakkına sahip olacaklar.

Phantomers İşçi Bayramı

Phantomers’da yakın tarihte oyunda yapılacak güncellemeler de şu ana kadar yapılanlar kadar ilgi çekiyor. Bu güncellemeler arasında Phantomers oyuncularının heyecanla beklediği optimizasyon çalışması da yer alıyor. Bazı oyuncuların Phantomers oynarken yaşadığı kasma sorununun 28 Nisan tarihli yapılacak sunucu bakımı ile birlikte yüksek oranda çözülmesi bekleniyor. Optimizasyon ile birlikte oyuncuların Bul ve Yok Et modu için yeni bir harita beklentisi ve Phantomers’da büyük bir harita isteği 28 Nisan’da ki sunucu bakımı ile birlikte karşılanıyor.

İşte yeni gelecek olan Phantomers haritası; Tower

Phantomers Tower Haritası

Ayrıca Phantomers ekibi 21 Nisan tarihli twitch.tv canlı yayınında Mayıs ayı içerisinde Dereceli Lig Sistemi içeriğinin, Haziran ayı içerisinde de PvE modunun oyuna ekleneceğini açıkladı. Phantomers’ın Türkçe seslendirme çalışmaları için de çok ünlü bir isimle çalışıldığı ve artık son rötuşların yapıldığı belirtildi.

Şu ana kadar yapılan ve yapılacak çalışmalara bakıldığında Phantomers’ın bomba gibi geldiğini söylememiz yanlış olmaz. İnanıyoruz ki eklenecek içerikler tamamlanıp, gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra da Phantomers Klan Turnuvası haberlerini sizlerle paylaşacağımızdan şüphemiz yok.

Hayatı anime, manga ve oyunlardan oluşan asosyal kişi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

1 0
 • Can

  Her zaman kendisini güncelleyerek bu kadar popüler bir oyun hale gelmesi gerçekten çok güzel.
  Tek sorun olarak gözüken grafiksel problemlerde giderildiği zaman sıfır sıkıntıyla oynanabilecek en iyi oyunlardan birisi olacağı çok bariz.

 • Uluç

  grafikler efsane ya counter dan daha iyi kesinlikle ama eksik yanları da çok bu oyunun

 • Toprak

  Oyunu Anıl’ın tavsiyesi üzerine son 1 aydır oynamaktayım. Oynadığım FPS oyunları arasında benim açımdan oldukça yüksek bir not aldığını söyleyebilirim. Grafikler pek çok fps oyununa göre yüksek, hali ile zaman zaman FPS düşüşleri yaşıyoruz. Oyuna getirilen yeniliklerdense kafama takılan ODADAN ATMA OYLAMASI oldu. Çünkü bu özellik çoluk cocuk sacma sapan insanlar tarafından da kullanılıyor. Şahsen X7 Maus’a Logitech G430 Gaming HandSet’e sahip bir oyuncuyum . Kısacası Çok seri refleks gösterip ateş edebilen ve oldukça Yer leri bir wall hack sistemi kadar net algılayabilen bir oyuncuysanız. Sizde Odadan atılma oylamasına hoş geldiniz diyorum. Oyunda olur olmadık yere gerçekten sacma sapan oylamalar başlatılıyor Klan Maçından kıl kapılan bir clana gördüğü her odada takip edip oyuna sızıp durduk yere oylama başlatmalar oluyor. Tabiki bunun önüne geçilemez evet ama odadan Atma karar’ını yani oylama sonucunu Oda Sahibi onaylamalı yada reddetmeli diye düşünüyorum. Çünkü Örneğin Ben Ve anıl oyundayız anıl oda sahibi , takima giren bir kaç kendini bilmez kişiler vay o adamı nerden gördün o nasıl ateş etmeydi sen izliyorsun sen şöylesin böylesin..

  Ve sonuc oylama Anil red oyu verse bile bu sözler üzerine 3 Kabul oyu sonucu oyundan mahrum kalıyorum.

  Su oyunda arkadaşlar şunu söylemek istiyorum. İzliyorsun ! Nasıl bir tabirdir ? Ne demektir ? İzleyen adam duvarlara bakar, düşmanın geleceği yere AWP ile zoom acip beklemez bu 1. si. Ek olarak İzliyorsun nasıl hemen vurdun. Karşı Karşıya geldiğiniz adama ateş etmek FPS oyunlarında ENDOĞAL tepkimedir. Oldu olacak Koştuğunuzu duydugum halde , silah değişim sesinizi duydugum halde kapının arkasında oldugunuzu anladığımda HALİ ile AİM’imi mi kapının ağzına doğrultacağım ve ciktiğinizda da ates edeceğim ki oyunda skor yapabilmeli ve birşeyler başarabilmeliyim.

  Hile olan adam Her Vuruşu Head Shot olur Yada farklı birşey. Bir kimseye hile demeden önce takımına geçilir oyunu izlenir . Adama izliyorsun diyebilmeniz icin Adamın anlamsızca duvarlara bakması gerekiyor ve o duvarlara baktıktan sonra her döndüğü köşeden bir düşmanı bulması gerekiyor. Bu ODADAN AT OYLAMASI bence düşünülüp söylediğim gibi ODA SAHİBİ’nin son karar’ı vermesine bırakılmalı. ODA SAHİBİ dahada yetkilendirilmeli. Yada bu oylama kaldırılmalı ve gm lerin bu gibi durumlara tekrar AĞIRLIK göstermeleri gerekiyor. Umarım Yorumum Dikkate alınır.

  Saygılarımla eL1t. eLt.

 • Melike Öztürk

  Günümüzde oynanan çok güzel oyunlardan bir tanesi ve kesinlikle tavsiye ediyorum, fakat kendim çok fazla vakit ayıramıyorum ama şiddetle herkese tavsiye ederim.Seri refleks ve algılama konusunda gerçekten iyiyseniz çok zevkli ve eğlenceli geçiyor.

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.