Ana sayfa » Klan Turnuvası Başvuruları Phantomers İçin Açıldı!

Klan Turnuvası Başvuruları Phantomers İçin Açıldı!

Klan Turnuvası Hakkında Bilgi

Türkiye yayıncısı NTT Game olan, yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers ’ta  turnuvalar tüm hızıyla devam ediyor. İkincisinin ardından 3. Klan Turnuvası ‘nın kayıtlarını 10 Ocak tarihi itibarıyla sonlandıran NTT Game ekibi GameSatış sponsorluğunda yine online ve offline olmak üzere 2 aşamadan oluşan 4. Phantomers Klan Turnuvası ‘nın kayıtlarını almaya başladı. Klan Turnuvası için belirlenen toplam ödül havuzu ise tam olarak 5.000 TL.

4. Klan Turnuvasının başvuruları 24 Ocak 2016 tarihinde sona erecek ve online maçlar 26 Ocak 2016 tarihinde başlayacak. Turnuvanın yarı final ve final aşamaları ise offline (yani bir etkinlik alanında) olarak 4-7 Şubat 2016 tarihinde Harbiye İstanbul Kongre Merkezindeki Gaming İstanbul organizasyonunda gerçekleştirilecek.

Turnuvanın online aşamasındaki mücadeleler BO1 (Best of One), offline aşamasındaki mücadeleler ise BO3 (Best of Three) formatında gerçekleştirilecek. Ayrıca turnuva mücadeleleri NTT Game twitch kanalı üzerinden, etkinlik alanında da olmak üzere canlı olarak yayınlanacak.

4. Phantomers Klan Turnuvası ‘na takımları ile başvurmak isteyen klanlar buraya tıklayarak turnuva hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilir.

Görünen o ki e-Spor camiasına bomba gibi düşmek isteyen NTT Game, daha uzun süre piyasada kalacak gibi. Art arda yaptığı etkinlikler ile oyun severlerin büyük ölçüde dikkatini çekmeyi başaran firmanın bu turnuvasını da yakında takip ediyor olacağız. Siz de bu etkinliği ve daha fazlasını izlemek, etkinlik alanında yapılacak olan çeşitli  yarışmalara katılmak için Biletix’den Sömestr Fest için biletinizi ayırtabilirsiniz.

4. Klan Turnuvası Başvuruları Açıldı

 

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.