Ana sayfa » Phantomers 19 Mayıs Coşkusuna Hazır

Phantomers 19 Mayıs Coşkusuna Hazır

Knight Online ve Kingdom Online gibi popüler oyunların yayıncılığını üstlenen NTT Game’in Phantomers 19 Mayıs coşkusu çoktan hazır. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramına özel etkinlikler ile oyuncularının yüzlerini bir kez daha güldürecek olan NTT Game’in planları ise daha önce görülmemiş ve bir o kadar da çılgınca!

Phantomers 19 Mayıs etkinlikleri için çok özel eklentiler

NTT Game ekibi, yapımcıları Dream Execution ile yaptıkları ortak çalışmalar sonucunda oyuna birbirinden orijinal ve bir o kadar da bayram havasına yakışır eklentiler getiriyor. Yapımcı ile olan uzun görüşmeler ve oyunculardan gelen geri bildirimler sonucunda Kukri Türk Bayrağı desenli bıçak oyuna ekleniyor. Atılan sis bombaları etkinlik süresi boyunca şanlı Türk Bayrağı’nın renkleri gibi kırmızı ve beyaz olacak. Son çılgın eklentileri ise Gençlik Marşı’nın oyun oynarken arka plandan çalması olacak. Gaza gelip bir el boyunca en fazla kaç kişi vurulacağının tahminleri ise kuantum matematiği bilen olmadığı için yapılamadı!

kukri bıçak

Phantomers 19 Mayız Özel Etkinlikleri

  1. Bonus Tecrübe ve Altın Etkinlikleri
  2. Tecrübe Avcısı Etkinliği
  3. Klan Savaşı Ustaları Etkinliği
  4. Oyuna Giriş Etkinliği
  5. Phantomers’da 19 Mayıs Sosyal Medya Etkinliği

Bununla da kalmayıp şu anda oyun içi mağazasında bulunmayan Türk Bayrağı desenli P90 ve Türk Bayrağı desenli AK107 etkinlik süresince NTT Game tarafından oyuncularına verilecek. Yukarıdaki etkinlikler hakkında tam detaylı bir bilgiye ise Phantomers’ın forum adresinden ulaşılabilir.

ak107

p90

19 Mayıs etkinlikleri dışında ise Phantomers ekibinin yeni yayınladığı yama sayesinde oyundaki optimizasyonun artık çok daha iyi olduğu ve kasma sorunlarının gözle görülür bir biçimde düşüşe uğradığı açıklandı. Optimizasyon konusundaki çalışmalarını Mayıs ayı sonuna kadar bitirmeyi hedefleyen Phantomers ekibinin ise yaz ayları için oyuncularına çok farklı sürprizler ile geleceği kesin!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.