Ana sayfa » Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri

Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri

Phantomers’da Yenilikler Son Bulmuyor.

NTTGame tarafından yayımlanan ve henüz Kapalı Betada olmasına rağmen yeniliklere hız kesmeden devam eden Phantomers, 17 mart güncellemesi yenilikleri ile severlerine yeni heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri oyuncular için neler yok ki 4 yeni silah, 2 yeni karakter ve bir harita ile kapalı betadan tam sürüme doğru yol alıyor. Tabi bu yolda büyük gelişmeler kaydederek gittiğini söylemeden geçmemek lazım.

Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri içeriğinde ise;

  • Yep yeni bir harita olan Winery. Oyun modu olarak ise Takım Ölüm Oyunu olarak oynanabilecek.
  •  İki yeni karakter olan MAG ve Medic karakterleri.
  • Yeni silahlar tam 4 adet, WA2000, SPAS-12, MG3 ve Berretta 92FS silahları.
  • Oyuna giriş etkinliği, oyuncuların sadece giriş yaparak bazı eşyalar kazanabilmesini sağlayan bir sistem.
  • Market politikasında değişiklik, silah ve karakter satışlarında 3-7-30 Gün ve süresiz şekilde satın alınabilecek, süresiz silah alışı sadece elmas ile yapılacak ve silah tamir ücreti olacak. Diğer 3-7-30 günlük süreli alımlarda ise silah tamir ücreti olmayacağı açıklandı.

Yeni Winery haritasında sadece Takım Ölüm Oyunu modunda oynanacağı belirtilmiş. Bu haritanın küçük bir görseli ise aşağıdaki gibidir.

Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri Winery

MAG‘in özelliği Ammo Kit takviyesi sağlamasıdır, hem kendine hem karşı takım arkadaşına hem de düşman takım kullanabilir.

 

Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri MAG

Medic ise Health Kit yani karakterinizin can seviyesine takviye yapmaktadır, bu eşyayı da hem kendiniz hem takım arkadaşınız hem de düşman takım oyuncuları kullanabilir. Aslında Medic karakteri oyuncular tarafından görselleri ile ve fiziksel görünüşüyle oyunculardan tam puan almış ve büyük ilgi ile beklenmiş gibi görünüyor.

Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri Medic

 

Phantomers 17 Mart Güncellemesi Yenilikleri haberlerinin yanında Phantomers iyi bir ivme yakalayarak yeni oyuncuları çektiğinin gözümüzden kaçmadığını söylemeliyiz. Tam sürüme doğru güncellemeleri ile oyuncularını mutlu eden ve büyük gelişmeler kaydeden oyun yeniliklerine ara vermeden devam edeceğe benziyor. Henüz denemediyseniz hemen Phantomers’a bir göz atın deriz.

Phantomers’a buradan ulaşabilirsiniz.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak iyi oyunlar dileriz. Tüm oyunlara ilişkin haberleri sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.