Ana sayfa » PES 2017’ye 4K Desteği!

PES 2017’ye 4K Desteği!

Uzun Süredir Beklenen PES 2017’ye 4K Desteği !

Pro Evolution Soccer serisinin 16. sürümü olarak 13 Eylül 2016 tarihinde piyasaya sunulan PES 2017, şu ana kadar beklentileri karşılamış görünüyor. Oyunun yapısında uygulanan değişiklikler oyun dünyasından olumlu tepkiler almasını sağladı. Bu durum PES ile FİFA arasındaki rekabetin farklı bir yöne doğru evrilmesine neden oldu. PES 2017’ye 4K Desteği için daha detaylı bilgileri PS4 Pro çıktığında tekrar haberlerimizle sizlere ileteceğimizi de söyleyelim.

pes-2017ye-4k-destegi-bacground

Play Station 4, Xbox One, Play Station 3, Xbox 360, Microsoft Windows platformları için yayınlanan PES 2017, oyun içerisinde kullanılan yapay zeka sayesinde, büyük bir başarı sağladı ve büyük ilgi ile bekleyen oyuncuları sevindirecek gibi duruyor.

Geçtiğimiz günlerde KONAMI cephesinden PES 2017 kullanıcılarını heyecanlandırabilecek bir haber geldi. 10 Kasım 2016 tarihinde piyasaya sürülecek olan Play Station 4 Pro ile birlikte PES 2017’ye 4K desteği geliyor. Sony’nin ara nesil oyun konsolu Play Station 4 Pro ile birlikte PES 2017’nin de destekleneceği ve ek güncellemeler alacağı duyuruldu. 4K desteği sayesinde kullanıcılar PES 2017’yi yüksek çözünürlükte oynamanın keyfini doyasıya çıkarabilecekler. Bu durum Pro Evolution Soccer serisinin PES 2017 ile birlikte yakaladığı çıkışın devam edeceği anlamına gelebilir.

PES 2017 için güzel gelişmeler 4K desteği ile sınırlı değil! Ekim ayının sonunda KONAMI tarafından sağlanacak olan güncelleme ile birlikte içerisinde Aymeric Laporte, Victor Wanyama, ve Denis Suarez gibi isimlerin yer aldığı 39 oyuncu için yeni modellemeler verilecek. Çoğunlukla genç oyuncuları kapsayacak olan bu güncelleme ile birlikte PES 2017 daha da keyifli bir oyun haline gelebilir.

PES 2017 için sağlanacak olan 4K desteği PlayStation 4 Pro almayı düşünenler için mükemmel bir haber. Eğer bir Play Station 4 Pro almakla ilgili kararsızsanız PES 2017 haricindeki oyunların da alacağı güncellemeleri inceleyebilirsiniz. Birçok oyun yapımcısı Play Station 4 Pro ile birlikte sağlanacak olan güncellemeleri içerisinde bulunduğumuz Ekim ayında açıkladı. Bu aynı zamanda Play Station 4 Pro satışlarında bir artış olmasını da çağırıştırıyor.

Oynanacak Oyunlar ekibi olarak keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.