Ana sayfa » Perdigital Turnuva Oyunları Devam Ediyor

Perdigital Turnuva Oyunları Devam Ediyor

Perdigital Turnuva oyunları ininal sponsorluğunda devam ediyor. Bu hafta Balıkesir’de gerçekleştirilecek olan CS:GO turnuvası birincilerine yine para ödülleri verilecek. Turnuva 05.06.2016 tarihinde saat 11.00’da Balıkesir “Çabuk Net İnternet ve Bilgisayar” internet cafesinde gerçekleştirilecek. Turnuva hakkında detaylı bilgi almak isteyen veya turnuvaya katılmak isteyen oyuncular ise buraya tıklayarak Perdigital resmi sayfasından ayrıntılı bilgiyi edinebilirler.

Para ödüllü, Perdigital ve ininal sponsorluğunda olan CS:GO etkinlikleri bu yaz Türkiye’nin çeşitli illerinde devam edecek.

Perdigital bu yaz Wolfteam oynayanları da unutmadı. Tam tamına “1 milyon kere Wolfteam” diyen oyunculara özel Wolfteam etkinlikleri de devam edecek. İstanbul, İzmir ve Adana başta olmak üzere birçok ilde düzenlenecek olan Wolfteam turnuvaları da yine CS:GO turnuvaları gibi internet kafelerde severleri ile buluşacak. Eğlence ve rekabete hayır demiyorsan Perdigital Facebook sayfasını tüm etkinliklerden haberdar olmak için takibe almayı sakın unutma!

Perdigital’ın bu hafta sonu etkinliklerinde ise sıra Karanlık Işık’da. Perdigital, bu hafta sonu Karanlık Işık oyuncularına sürpriz avantajlar sunacak. Cumartesi günü bir yenisi gerçekleştirilecek olan Facebook etkinliği için duyuruları takip etmeyi sakın unutmayın. Çok özel hediye kodları ve daha fazlası sizleri bekliyor!

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

2 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.