Ana sayfa » Perdigital 19 Mayısa Özel Hafta Sonu Etkinlikleri

Perdigital 19 Mayısa Özel Hafta Sonu Etkinlikleri

Satılabilecek fiziksel ya da dijital tüm oyun kodlarını bünyesinde bulundurarak, sahip olduğu 4000’in üzerinde internet kafe ağı ile oyuncuları sevindiren Perdigital 19 Mayıs’a özel etkinlikler ile bir kez daha karşımıza çıkıyor. Bu seferki etkinliklerinde S.K.I.L.L ve CS:GO oyunlarının yanı sıra 19 Mayıs haftasına özel satış etkinlikleri ve diğer sürprizleri ile oyuncuları sevindiren Perdigital’ın düzenleyeceği etkinlikler ise şu şekilde olacak;

Perdigital S.K.I.L.L Turnuvaları

perdigital

Gameforge’un yayımcılığını üstlendiği ve oldukça popüler olan S.K.I.L.L oyunu için etkinlikler tam gaz devam ediyor. 2015 Ekim tarihinden bu yana toplamda 17 ilde 27 tane S.K.I.L.L etkinliği düzenleyen Perdigital, bu hafta sonu etkinliğini Bursa’da bulunan Teknik Cafe‘de düzenleyecek. SteelSeries ve Thermaltake’in de katkılarıyla bu etkinlikleri süresince birçok oyuncu, oyuncu ekipmanı kazanma şansını yakalamıştı.  Bu seferki etkinliğin kazanını da aynı oranda değerli ve birbirinden güzel ödüller ile ödüllendirilecek.

 

skill turnuvası

Counter-Strike: Global Offensive Turnuvaları

csgo turnuvası

CS:GO turnuvaları PerdigitaI saha ekibi ile oyuncular ile buluşmaya devam ediyor. Türkiyenin birçok ilinde İninal ve PerdigitaI sponsorluğunda düzenlenen CSGO turnuvaları bu hafta Antalya İksir İnternet Kafe‘de gerçekleşecek. Turnuva birincileri bir miktar para ödülü alacak ve etkinlikler farklı illerde tam gaz devam edecek.

csgo turnuva

19 Mayıs’a özel etkinlik hakkında detaylı bilgi almak isteyen ve bu etkinliklere başvurmak isteyen oyuncular ayrıntılı bilgiye resmi internet adresi veya resmi facebook hayran sayfasından ulaşabilirler.

19 Mayıs Haftasına Özel Satış Etkinlikleri ve Sürprizler

Cumartesi günü yapılacak olan etkinlik ile, firma facebook hesapları üzerinden League of Legends oyuncularına sürpriz avantajlar düzenleyecek. Avantajları kaçırmamak için Perdigital facebook hesabını takip etmeyi sakın unutmayın!

Türkiye’de ilk olarak HOPİ ile anlaşan Perdigital, hafta sonu tüm PC oyunları ve Gameforge oyunlarında alışveriş yapan, ayrıca “Direct Transfer” ile Joypara yükleyen oyunculara paracık kazanma imkanını sunuyor. O zaman “Gelsin gelsin paracıklar, toplansın hep paracıklar!” demek de bize düşer.

World of Warcraft, Overwatch ve DC Comics hastası, ağır oyuncu, deli dolu bir insan. Zamanını genelde bilgisayar ve konsol oyunlarına ayırsa bile sosyal bir kişiliğe sahip. Ayrıca psikoloji ise tutkularından sadece birisi!

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.