Takip Et
Ana sayfa » Paladins » Paladins Tanıtımı

Paladins Tanıtımı

Kullanıcı Oyu: 8.6

Hi-Rez Studios tarafından geliştirilen Paladins team-based shooter kategorisinde, derin strateji ve taktiklerin kullanıldığı bir aksiyon oyunudur. Yapımcı Hi-Rez Studios’u nereden mi tanıyorsunuz tabi ki SMITE’dan tanımış olduğunuzu düşünüyoruz. SMITE’da olduğu gibi bu oyunda da büyük işler başarmış olan yapımcı oyuncu kitlesini kendisine çekeceğini düşünüyoruz. Paladins tanıtımı için okumaya devam et!

Paladins Hakkında

Oyunun betası ilk olarak Kasım 2015’de oyuncular ile buluştu. Oyunu oynarken kazanmak için asıl amacımız bize verilen kartları kullanıp kendimizi güçlendirerek takım arkadaşlarımızla belirli stratejiler doğrultusunda verilen görevleri yerine getirerek düşman takımın Vault’unu yok etmektir. Burada takım olmanız gerektiğini ve herkesin bu takımda bir görevi olduğunu unutmayın, çünkü eğer bir kişi kendi başına ayrı bir şekilde oynamaya çalışırsa tüm takım zarar görecek ve oyunu kaybetme noktasına gelebileceksiniz. Karakterler konusunda ise şuan için az sayıda olsa da ilerleyen zamanlarda eklemeler yapılacağını düşünüyoruz. Yine karakter konusunda eğer daha çok defansif oynamayı seçiyorsanız takımı önde tutabilecek bir tank karaktere ihtiyacınız olabilir ya da attack oynayarak hemen kazanmayı hedefliyorsanız seçeceğiniz karakterlerin büyük önemi olacaktır. Özellikle Paladins Tanıtımı yazısı altında paylaşılan bilgiler faydalı olacaktır.

Paladins‘de kazanmanın yolu, size haritada gösterilmiş olan bölümleri koruyarak Siege’ler (bunlara katapult diyebiliriz) ile düşman bölgesindeki kapıları yok ederek ve en sonda bulunan kapıyı da kırmak şartıyla oyunun galibi olabilirsiniz.

Oyun esnasında yararlanabileceğiniz oldukça fazla mekanikler ve kabiliyetler mevcuttur. Her karakterin aktif olarak kullanabildiği 3 özel güç ve binek ile savaş alanında düşmanlarınız üzerinde üstünlük sağlayabilirsiniz. Toplamda 5 level’a kadar yükselebilirsiniz ve en fazla 5 kart seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz kartlar da oyun içinde karakterinize attack vb. özellikler vererek daha dayanıklı, daha güçlü olmasını sağlamaktadır.

Paladins içerisinde şu anda 9 şampiyon ve 2 harita mevcut. Zamanla oyuna eklenecek yeni içerikler ile bu sayılar da artacaktır. Common, Rare, Epic ve Legendary olmak üzere toplamda 5 kart tipi mevcuttur. Kartlar oyun esnasında karakterlerin güçlerini doğrudan değiştirir, ek özellik ekler ve modifiye eder. Kartlar konusunda unutmadan söyleyelim kartları craft yapabilirsiniz.

Grafiksel açıdan değerlendirdiğimizde, oyuncuyu çok fazla renk içererek sıkmayan ve aynı zamanda güzel bir atmosfer ortamı yaratan bir oyun olarak karşımızda. Gerçekten yapımcı firma grafiksel açıdan oyunu özenle işlemiş diyebiliriz.

Oyun şuan kapalı beta sürecinde olduğundan erişiminiz sadece beta key alarak veya bir arkadaşınızın sizi oyuna davet etmesiyle mümkün olmaktadır. Beta süreci tamamlandığında ise herhangi bir ücret ödemeden giriş sağlayabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz testlerde optimizasyon olarak diğer oyunlarda yaşadığımız kasma sorununu hiçbir şekilde yaşamadık ve bu durum bizi çok mutlu etti, sizler açısından da optimizasyon sıkıntısı yaşanmayacağına eminiz.

Hemen kayıt olmak istiyorsanız bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Paladins Sistem Gereksinimleri

OS Win 7/8/10 64 bit
Quad core Intel ya da AMD
4GB RAM
1GB ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 650+ ya da ATI Radeon 6950+

Oynanacak Oyunlar olarak Paladins’i kesinlikle deneyin diyoruz ve iyi oyunlar diliyoruz.

Uzun süredir MMORPG ve FPS oyunları oynayan, çoğunlukla bilgisayar oyunlarını tercih eden ama konsol oyunlarına da ilgisi olan bir kişi. Gününün çoğunluğunu bilgisayar başında geçiren ama bir o kadar da sosyal yaşamını ihmal etmeyen birisi.

Bunu Beğendin Mi? Oyunu Ver!

0 0

Kayıp Şifre

Lütfen kullanıcı adını veya e-postanı gir. Yeni bir şifre oluşturmak için gerekli talimatları e-posta ile alacaksın.